Новини

Вітаємо вас з Новим роком!
Щиро дякуємо вам, що провели з нами такий складний 2022 рік. Дякуємо за вашу сміливість і стійкість, за ваш оптимізм і віру! Прийміть наші найщиріші та найтепліші побажання. Нехай Новий рік буде щедрим для Вас на любов, взаєморозуміння та повагу, здійснення бажань і мрій, щастя і радість.
29.12.2022
Нова форма Товарно-транспортної накладної
Товарно-транспортна накладна (ТТН) – це основний первинний документ, у якому вказується інформація про перевезення вантажу, його обсяги та відповідальні особи. Для перевезень в Україні використовується єдина форма цього документа.
02.09.2022
Облік благодійної та гуманітарної допомоги
14 липня 2022 року в рамках семінарів "Лекторій" відбудеться онлайн-семінар на тему "Благодійна та гуманітарна допомога: "воєнні" акценти обліку та оподаткування".  В ході семінару будуть висвітлені такі питання:
29.06.2022
Графік роботи в грудні 2021
Шановні клієнти! Звертаємо вашу увагу на графік роботи компанії ІнтелТех у період святкових днів у грудні 2021-січні 2022:
24.12.2021
Онлайн-Лекторій: Дебіторська та кредиторська заборгованість
8 вересня 2021 року чекаємо вас на онлайн-семінарі на тему "Дебіторська та кредиторська заборгованість: дисконтування та списання". В ПРОГРАМІ СЕМІНАРУ: 1. Класифікація дебіторки та кредиторки. Дисконтування. Строк позовної давності
31.08.2021
Програмний РРО "Cashalot" для програм BAS
У пакеті сервісів ІТС з'явився новий продукт - сервіс "Cashalot" для програмної реєстрації розрахункових операцій (ПРРО) на фіскальному сервері контролюючого органу (ФСКО), який стане зручною та вигідною альтернативою класичному касовиму апарату.
08.07.2021
Сервіс ІТС "Опендатабот.Ризики"
Для користувачів програмних продуктів BAS з'явився новий сервіс ІТС - "Опендатабот.Ризики". Це сервіс для перевірки на ризики ТОВ, ФОП та фізичних осіб у відкритих державних реєстрах. З сервісом "Опендатабот.Ризики" у вас буде можливість в один клік перевіряти контрагентів та персонал на початку співпраці.
04.06.2021
Початок продажу програми «BAS Малий бізнес»
В лінійці рішень BAS з’явився новий продукт «BAS Малий бізнес» для автоматизації діяльності підприємств малого та середнього бізнесу.
24.06.2020
Зміни в пакетах сервісів ІТС
З 1 липня 2020 року плануються зміни у вартості та наповненні пакетів сервісів ІТС. Окрім того, з’являться нові пакети сервісів ІТС: "Техпідтримка", "Бухгалтерський", "FREDO Звіт". 
28.05.2020
Нова послуга в рамках сервісу "Консультація аудитора": формування запиту в ДПС
З лютого 2020 року користувачам програмних продуктів "BAS" в рамках сервісу "Консультація аудитора" доступна нова послуга "Допомога у формуванні запиту до ДПС". Користувачі програм для автоматизації бізнесу тепер мають можливість не тільки задати запитання експертам і аудиторам з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, а також за їх допомогою формувати запити до ДПС.
05.03.2020
Початок продажу програми "BAS Бухгалтерія. КОРП"
У лінійці програмних рішень BAS з'явився новий продукт "BAS Бухгалтерія. КОРП" для ведення бухгалтерського та податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, підготовки та здачі обов'язкової регламентованої звітності. Також дане рішення має розширений функціонал розрахунку заробітної плати, що дозволяє використовувати його на підприємствах зі складним розрахунком заробітної плати.
27.12.2019
RDI Service - новий сервіс ІТС
В пакеті послуг та серсіс ІТС з'явився RDI Service - нормативно-довідковий інформаційний сервіс для користувачів систем для автоматизації бізнесу.
10.10.2019
Старт продажу рішення "BAS Роздрібна торгівля"
В лінійці програмних продуктів BAS з'явилося нове рішення "BAS Роздрібна торгівля". Програма розроблена для автоматизації бізнес-процесів магазинів, які можуть входити в роздрібну мережу торгового підприємства, і для автоматизації магазинів з великою кількістю робочих місць (включаючи робочі місця касирів). Продаж продукту "BAS Роздрібна торгівля" стартує з 28.02.2019. 
27.02.2019
Старт продажів продукту "BAS Управління торгівлею"
В лінійці продуктів BAS з'явилася нова програма для автоматизації торгових підприємств малого і середнього бізнесу - "BAS Управління торгівлею". Це рішення - ефективний інструмент для управління діяльністю дистриб'юторських підприємств, підприємств оптової та роздрібної торгівлі.
27.12.2018
Новий сервіс для автоматичного створення карток контрагентів в програмах BAS
Пактум. Контрагент - новий сервіс для автоматичного створення карток контрагентів в програмах BAS. Сервіс Пактум.Контрагент автоматично заповнює реквізити контрагента в програмі BAS, використовуючи дані з офіційних джерел - відкритих державних реєстрів. 
22.10.2018
З'явився новий продукт ERP-класу
У лінійці продуктів ERP-класу з'явився новачок - "BAS ERP" - інноваційне рішення для створення комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств.
21.12.2017