Хостинг програм BAS

Потрібна програма BAS, але поки що немає серверу? Плануєте перехід на віддалену чи частково віддалену роботу офісу? Не проблема: все вирішується за допомогою хостингу. Ви просто розміщуєте свою інформаційну базу на нашому сервері. Хостинг підходить компаніям, які тільки починають свою діяльність, малому та середньому бізнесу та навіть великим підприємствам.

 

економіяЕкономія безпекаБезпека надійністьНадійність
Відсутність значних інвестицій в дороге обладнання та програмне забезпечення Захист Вашої інформаційної бази від несанкціонованого втручання; резервне копіювання   Стабільний хостинг для цілодобового доступу до Вашої програми

 

Переваги хостингу програм BAS

швидкий старт

Швидкий старт початку роботи в програмі

доступ

Доступ до програми через браузер чи тонкий клієнт*

доступ из любой точки

Доступ до програми з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет

круглосуточный доступ

Цілодобовий доступ до бази даних

резервное копирование

Щоденне резервне копіювання

защита

Захист даних від можливого несанкціонованого втручання (винесення баз даних за межі офісу)

экономия

Відсутність затрат на придбання серверу

минимизация

Можливість зекономити на ліцензіях: ліцензія прив’язується не до робочого місця, а до сеансу користувача (економія в тому випадку, якщо не всім користувачам потрібен постійний доступ до програми для роботи)

Тонкий клієнт» - це застосунок BAS, який дозволяє користувачеві виконувати всі дії на сервері; на монітор виводиться лише відображення отримуваної інформації; на самому комп’ютері файли не оброблюються і не зберігаються. Для роботи в такому режимі немає потреби у значних ресурсах системи.

 

Вартість послуги "Хостинг BAS"

Вартість розміщення 1 інформаційної бази BAS:

  • до 1 Гб - 400 грн/міс
  • до 2 Гб600 грн/міс

В індивідуальному порядку обговорюється вартість:

  • Розміщення додаткових баз даних
  • Додаткового простору на сервері
  • Додаткового резервного копіювання.

 

Наш партнер по розміщенню баз даних на серверах у Європі (Німеччина, Нідерланди), створенню хмарної ІТ інфраструктури, віртуальних офісів - tucha.ua.

Tucha.ua — перший український провайдер хмарної інфраструктури. Компанія працює з 2012 року, впровадила понад 1000 проектів з віртуалізації. Tucha.ua надає віртуальні сервери гнучких конфігурацій, послуги з хостингу резервних копій, надійне розміщення сайтів і пошти в дата-центрах України та за її межами, а також хмарне сховище для синхронізації та обміну файлами. А ще — компанія першою в Україні і однією з перших у світі запустила сервіс надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD TuchaKube.

 

Сервіси Tucha.ua — це безпечне зберігання даних і можливість працювати з ними 24/7 з будь-якої точки світу, якісна цілодобова технічна підтримка та швидка реакція з будь-якого питання. З Tucha.ua ви завжди отримуєте те, що замовляєте, і навіть більше! Читайте відгуки та приєднуйтесь https://tucha.ua/.

 

 

Якщо у вас є потреба в оренді серверу, звертайтесь до нас за телефонами: (067) 467-90-05, +38(044) 209-93-20.