Програми BAS для малого бізнесу

Програми BAS для малого бізнесу
 
 
ВІД МАЛОГО БІЗНЕСУ ДО ВЕЛИКОГО:
 
РОЗВИВАЙТЕСЯ ТА СТАВАЙТЕ УСПІШНИМИ!
 
 
Програмні продукти BAS - відмінний вибір для автоматизації підприємств малого бізнесу: легко налаштовуються та забезпечують швидкий старт роботи в програмі. З такою широкою лінійкою продуктів просто підібрати рішення під будь-який вид діяльності та галузь. Перевага програм BAS в тому, що вони «ростуть» разом з Вами та масштабуються під Ваш бізнес.
 
Інформація з програми допоможе Вам ефективно керувати підприємством, оперативно приймати управлінські рішення на підставі актуальних даних. Тримайте руку на пульсі Вашого бізнесу, перебуваючи в будь-якій точці світу: підключайтеся віддалено через Інтернет з ПК або смартфона.
 
оперативный учет отношения с клиентами сотрудники
Керуйте бізнесом Розвивайте відносини Розвивайте співробітників
Ведіть оперативний облік діяльності підприємства, плануйте закупівлі, продажі, виробництво, аналізуйте основні фінансові та економічні показники. Контролюйте бізнес, навіть не перебуваючи у своєму офісі.
Керуйте досвідом Ваших клієнтів та партнерів: зберігайте історію спілкування з ними, вивчайте їх скарги та виявляйте їх потреби, розвивайте лояльність до Вашої компанії. Плануйте маркетингові активності та аналізуйте їх ефективність. Оцінюйте ефективність роботи Ваших співробітників, розвивайте їх потенціал та підвищуйте продуктивність роботи, винагороджуйте за досягнуті результати та мотивуйте на більші досягнення.

 

Програми BAS для малого бізнесу

BAS Малий бізнес Бухгалтерія Управління торгівлею

BAS Малий бізнес. Базова

BAS Бухгалтерія. Базова

BAS Управління торгівлею

4 200 грн 4 200 грн 10 800 грн

 

У Вас інтернет-магазин?

Програми BAS інтегруються з популярними CMS (системами управління контентом) і дозволяють об'єднати в єдину базу всі замовлення, які надходять з сайту, магазину, e-mail розсилки, телефонних дзвінків та інших джерел. З програм BAS на сайт вивантажується список номенклатури, а в програму надходять замовлення з інтернет-магазину. Обмін даними відбувається через певні часові проміжки.
 
 

Електронна Книга "Автоматизація малого бізнесу. Міфи та реальність"

 

Автоматизація малого бізнесуУ вас власний невеликий бізнес? Вам доводиться бути і директором, і менеджером з продажів, і маркетологом, і виконавцем, і CRM системою, яка пам’ятає усіх клієнтів на ім’я та їх замовлення? І ви подумуєте про інструмент, який допоможе вам слідкувати за усім, що відбувається в бізнесі? У книзі ми розповідаємо, що таке автоматизація, що взагалі можна автоматизувати та які міфи виникли навколо автоматизації, як підібрати програмне забезпечення та які переваги отримує малий бізнес від впровадження інформаційних систем

 

 

Разом з програмою вам можуть знадобитися наші послуги:

Комплексне обслуговування Розробка функціоналу Хостинг
Весь комплекс послуг на основі абонплати для максимально ефективної роботи програм. Розробка додаткового функціоналу для програм під Ваші потреби, розробка програм "з нуля". Розміщення Вашої інформаційної бази у нас на сервері для швидкого старту з мінімум інвестицій.

 

Консультація з програм BAS

 


Малий бізнес — чималий клопіт. Ми розуміємо Ваші турботи та готові їх частину взяти на себе. Зв'яжіться з нашим менеджером за телефонами (044) 209-93-20, (067) 467-90-05, і він допоможе Вам підібрати оптимальне рішення. 

 

Замовте програму Замовте презентацію


Замовлення програми:
Замовлення презентації: