Про компанiю

Вітаємо! Ми раді, що Ви завітали до нас! 

 

Компанія "ІнтелТех" працює з програмним забезпеченням для бізнесу - програмами "1С:Підприємство" та сервісами Бітрікс24. Ми консультуємо підприємства по асортименту програмних продуктів, підбираємо для них необхідне рішення та забезпечуємо весь комплекс робіт та послуг по його впровадженню та подальшому обслуговуванню. 

ІнтелТех - член громадської організації "Спілка Автоматизаторів Бізнесу", котра об'єднує професіоналів в сфері автоматизації бізнес-процесів. Ми використовуємо сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи лінійки програмних продуктів "1С:Підприємство", "BAS" та інші. 

 

Ми можемо допомогти вам

 

програми 1С, бітрікс24

Програмні рішення для різних напрямків бізнесу 

 

Встановлення, налаштування, впровадження програм

 

Допрацювання, розширення функціоналу програм

 

Сервіси ІТС для комфортної роботи в програмі

 

Комплексний супровід програм

 

Оновлення, перехід на нові версії "1С:Підприємство"/BAS

 

Відновлення пошкодженої бази даних

 

Навчання користувачів програмних продуктів

 

Антивірусні програми, електронний документообіг

 

 

 

Ми працюємо з таким бізнесом, як ваш

 

автоматизація роздрібної та оптової торгівлі автоматизація виробництва автоматизація медичного центру автоматизація видавництва послуги автоматизація сільського господарства

роздрібна та оптова торгівлядистрибуція

виробництво медичні центри та клініки видавництва / поліграфія послуги сільське господарство

 

 

У своїй роботі ми керуємося принципами

 

Принцип співпраці. Ми відкриті для співпраці, завжди прагнемо підтримувати та розвивати взаємовідносини.    

 

Принцип довіри. Довіра – фундамент взаємовідносин. Ми ніколи не відкриваємо третім сторонам конфіденційну інформацію.  

 

Принцип 101%. Ми докладаємо зверхзусилля для досягнення цілей та результатів.

 

Принцип доступності. З нами легко зв’язатися, ми завжди допоможемо вирішити проблеми і відповісти на Ваші запитання.  

 

Принцип ситуації. Якою б не була ситуація, взаємовідносини з Вами для нас на першому місці. 

 

Принцип святкування. Ми завжди щиро радіємо успіхам наших клієнтів.    

 

Наші клієнти

 

Серед клієнтів ІнтелТеху – агрохолдинги, фармацевтичні компанії, аптечні мережі, мережі роздрібних магазинів, торгові та виробничі підприємства. Якщо Вам потрібна автоматизація бізнесу, ми з радістю Вам в цьому допоможемо.   

Промальп
Грінвуд Клініка вихідного дня Типографія Віваріо
  • 70% наших клієнтів звертаються до нас по рекомендаціях.
  • 50% наших клієнтів звертаються до нас з проханням довести до кінця проект впровадження, початий іншою компанією, і продовжують з нами співпрацювати після проекту. 

Дізнайтеся більше про наших клієнтів.  

 

ІнтелТех - надійний партнер в автоматизації Вашого підприємства: Ваш бізнес під Вашим контролем!

 

Наші партнери

 

Conto

Conto - один з найбільших дистриб'юторів програмних продуктів "1С:Підприємство".

Zillya Антивірус

Zillya Антивірус - український розробник антивірусного програмного забезпечення для дому та для бізнесу.

 

Fredo

"Звіт" - сервіс для здачі електронної звітності до контролюючих органів та обміну первинними документами між контрагентами. Спільна розробка компаній 1С і Медок.

 

Э-КОМ

 
Компанія "Е - КОМ" - розробник програмного забезпечення для електронного документообігу. У портфелі компанії - рішення, що дозволяють бізнесу ефективно вирішувати свої завдання: електронний документообіг, сервіс для здачі електронної звітності, тендерний майданчик, система e - mail маркетингу.

ESET

ESET - інноваційна компанія в сфері розробки антивірусного програмного забезпечення, творець унікальної технології NOD32. Широкий асортимент програмних рішень дозволяє користувачам захистити свої пристрої і дані від різноманітних загроз.

 

Softprom by ERC

Компанія Softprom by ERC - дистриб'ютор програмного забезпечення від провідних світових виробників: в портфелі компанії Softprom - більше 40 дистриб'юторських контрактів. 

 

АЛЬФА-СЕРВИС

Компанія " АЛЬФА - СЕРВІС " працює на ринку торгового обладнання і займається реалізацією, ремонтом та сервісним обслуговуванням касових апаратів, фіскальних реєстраторів, електронних вагів, сканерів штрих-кодів, детекторів валют.

Tucha.ua — перший український провайдер хмарної інфраструктури. Компанія працює з 2012 року, впровадила понад 1000 проектів з віртуалізації. Tucha.ua надає віртуальні сервери гнучких конфігурацій, послуги з хостингу резервних копій, надійне розміщення сайтів і пошти в дата-центрах України та за її межами, а також хмарне сховище для синхронізації та обміну файлами. А ще — компанія першою в Україні і однією з перших у світі запустила сервіс надання контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD TuchaKube.
Сервіси Tucha.ua — це безпечне зберігання даних і можливість працювати з ними 24/7 з будь-якої точки світу, якісна цілодобова технічна підтримка та швидка реакція з будь-якого питання. З Tucha.ua ви завжди отримуєте те, що замовляєте, і навіть більше! Читайте відгуки та приєднуйтесь: https://tucha.ua/

Партнер Бітрікс24

Компанія Бітрікс24 - розробник CRM-систем та сервісів для управління веб-проектами та корпоративними порталами.

 

 

Ви можете підібрати програмне рішення для Вашого бізнесу самостійно або зателефонуйте нам та отримайте безкоштовну консультацію за номером (067) 467-90-05 або (044) 209-93-20.