Медицина

 

АВТОМАТИЗАЦІЯ

МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ

Створіть конкурентний та прибутковий медичний центр чи клініку завдяки автоматизації бізнес процесів та повноцінному обліку діяльності. 

 

Ми допоможемо.

 

В діяльності приватного медичного закладу поєднані з одного боку процеси, що забезпечують надання медичних послуг клієнтам, а з іншого боку процеси, що властиві будь-якому комерційному підприємству. І всі вони мають бути прозорими для контролю та ефективного управління медичним закладом. 

 

медичний центр > 50000 приватних медичних закладів в Україні, 40% з них – в Києві  В чому ваша конкурентна перевага, скільки ви вкладаєте в маркетинг, яка окупність цих інвестицій?
ринок приватної медицини > 11 млрд грн в рік складає ринок приватної медицини Яка частка ринку належить вашому медичному центру?
медичне обслуговування 100-400$ в рік витрачає середньостатистичний українець на медичне обслуговування Скільки у вас пацієнтів, які з них звертаються до вас повторно, який середній чек?
рентбельність приватної клініки 5-30% складає рентабельність приватних клінік Яка рентабельність вашого медичного закладу, які напрямки у вас найбільш прибуткові?

 

На ці запитання важко знайти відповіді, якщо в медичному центрі чи медичній клініці не ведеться такий облік діяльності, який би забезпечував керівництво закладу необхідною аналітичною інформацією. 

 

Якщо для вас ці питання також актуальні, ми пропонуємо вам рішення – автоматизація вашого медичного центру чи клініки на основі програмного продукту 1С:Підприємство «Управління невеликою фірмою». Він може стати доповненням до вашої медичної інформаційної системи.

 

ІНСТРУМЕНТИ ПРОГРАМИ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ МЕДИЧНИМ ЗАКЛАДОМ

 

фінансовий результат моніторинг основних показників

Фінансовий облік: облік доходів та витрат в розрізі підрозділів, замовлень клієнтів, статтей доходів та витрат; швидке формування фінансових звітів; управління дебіторською та кредиторською заборгованістю; аналіз стану взаєморозрахунків.

 

Моніторинг основних показників: загальні показники діяльності – виручка, собівартість, валовий дохід, витрати, прибуток; інформація про залишки та рух грошових коштів у розрізі статтей за період.

 

фінансове планування майно клініки

Фінансове планування: формування бюджетів для раціонального використання грошових коштів; планування витрат, доходів, фінансового результату; план-фактний аналіз виконання бюджетів.

 

Майно: облік матеріального та нематеріального майна, автоматичне нарахування амортизації, наприклад, медичного обладнання.

 

управлінський облік в 1С:Підприємство

Управлінський облік: оцінка фінансового стану медичного закладу на певний момент часу, звітність у розрізі напрямків діяльності, послуг, працівників; виявлення слабких місць та реалізація заходів з їх усунення; визначення перспективних напрямків розвитку, контроль виконання планів; раціональний розподіл ресурсів.

 

 
Управлінський облік в 1С:Підприємство
 
 
Ми доповнили функціонал програми 1С:Підприємство «Управління невеликою фірмою» такими необхідними для медичного центру чи клініки можливостями, як:

 

CRM для медичних клінік запис пацієнта на прийом до лікаря графік прийому лікарів
інтеграція з сервісами doc.ua та likarni.com моніторинг завантаженості кабінетів підключення IP телефонії
робоче місце медсестри робоче місце лікаря розрахунок заробітної плати лікарів
 
 
 
Автоматизація медичної клініки Як залучити пацієнтів у клініку
Автоматизація клінікиПриватний медичний заклад – це складна організація, яка, окрім забезпечення лікувального процесу, має багато інших бізнес процесів, як і будь-яке комерційне підприємство: залучення та утримання персоналу, постійне вдосконалення клієнтського сервісу, маркетингові активності, виконання законодавчих вимог, впровадження нових технологій. Як залучити пацієнтів у клінікуРинок приватної медицини - ось де не з чуток знають про конкуренцію та боротьбу за клієнта: з більш ніж 50000 приватних медичних центрів і клінік - 40% знаходяться в Києві. Щодня з'являються нові приватні кабінети та медичні центри, філії мережевих медичних клінік. Як їм вдається знаходити і утримувати своїх пацієнтів, забезпечувати роботою персонал, отримувати прибуток від вкладених інвестицій?

 

 

На основі даних інформаційної системи на базі програми "Управління невеликою фірмою" ви зможете:
 
  • планувати господарську діяльність медичного закладу;
  • приймати зважені управлінські рішення;
  • прогнозувати динаміку розвитку медичного закладу в перспективі;
  • залучати інвестиції;
  • виявляти «вузькі місця» в роботі медичного закладу;
  • контролювати виконання та корегування планів;
  • оптимізувати витрати та раціонально розподіляти доходи;
  • системно управляти ресурсами медичного закладу. 

 

1С:Підприємство для медичного центру

 

У вас залишилися питання? Ми залюбки дамо вам відповіді та продемонструємо можливості програми 1С:Підприємство для медичних центрів та клінік. Зв'яжіться з менеджером: (044) 209-93-20, (067) 467-90-05 чи залиште заявку.