Медицина

 

АВТОМАТИЗАЦІЯ

МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ

Створіть конкурентний та прибутковий медичний центр чи клініку завдяки автоматизації бізнес процесів та повноцінному обліку діяльності. 

 

Ми допоможемо.

 

В діяльності приватного медичного закладу поєднані з одного боку процеси, що забезпечують надання медичних послуг клієнтам, а з іншого боку процеси, що властиві будь-якому комерційному підприємству. І всі вони мають бути прозорими для контролю та ефективного управління медичним закладом. 

 

медичний центр > 50000 приватних медичних закладів в Україні, 40% з них – в Києві  В чому ваша конкурентна перевага, скільки ви вкладаєте в маркетинг, яка окупність цих інвестицій?
ринок приватної медицини > 11 млрд грн в рік складає ринок приватної медицини Яка частка ринку належить вашому медичному центру?
медичне обслуговування 100-400$ в рік витрачає середньостатистичний українець на медичне обслуговування Скільки у вас пацієнтів, які з них звертаються до вас повторно, який середній чек?
рентбельність приватної клініки 5-30% складає рентабельність приватних клінік Яка рентабельність вашого медичного закладу, які напрямки у вас найбільш прибуткові?

 

На ці запитання важко знайти відповіді, якщо в медичному центрі чи медичній клініці не ведеться такий облік діяльності, який би забезпечував керівництво закладу необхідною аналітичною інформацією. 

 

Якщо для вас ці питання також актуальні, ми пропонуємо вам рішення – автоматизація вашого медичного центру чи клініки на основі програмного продукту BAS Малий бізнес. Він може стати доповненням до вашої медичної інформаційної системи.

 

ІНСТРУМЕНТИ ПРОГРАМИ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ МЕДИЧНИМ ЗАКЛАДОМ

 

фінансовий результат моніторинг основних показників

Фінансовий облік: облік доходів та витрат в розрізі підрозділів, замовлень клієнтів, статтей доходів та витрат; швидке формування фінансових звітів; управління дебіторською та кредиторською заборгованістю; аналіз стану взаєморозрахунків.

 

Моніторинг основних показників: загальні показники діяльності – виручка, собівартість, валовий дохід, витрати, прибуток; інформація про залишки та рух грошових коштів у розрізі статтей за період.

 

фінансове планування майно клініки

Фінансове планування: формування бюджетів для раціонального використання грошових коштів; планування витрат, доходів, фінансового результату; план-фактний аналіз виконання бюджетів.

 

Майно: облік матеріального та нематеріального майна, автоматичне нарахування амортизації, наприклад, медичного обладнання.

 

управлінський облік в 1С:Підприємство

Управлінський облік: оцінка фінансового стану медичного закладу на певний момент часу, звітність у розрізі напрямків діяльності, послуг, працівників; виявлення слабких місць та реалізація заходів з їх усунення; визначення перспективних напрямків розвитку, контроль виконання планів; раціональний розподіл ресурсів.

 

 
Управлінський облік в 1С:Підприємство
 
 
Ми доповнили функціонал програми такими необхідними для медичного центру чи клініки можливостями, як:

 

CRM для медичних клінік запис пацієнта на прийом до лікаря графік прийому лікарів
інтеграція з сервісами doc.ua та likarni.com моніторинг завантаженості кабінетів підключення IP телефонії
робоче місце медсестри робоче місце лікаря розрахунок заробітної плати лікарів
 
 
 
Автоматизація медичної клініки Як залучити пацієнтів у клініку
Автоматизація клінікиПриватний медичний заклад – це складна організація, яка, окрім забезпечення лікувального процесу, має багато інших бізнес процесів, як і будь-яке комерційне підприємство: залучення та утримання персоналу, постійне вдосконалення клієнтського сервісу, маркетингові активності, виконання законодавчих вимог, впровадження нових технологій. Як залучити пацієнтів у клінікуРинок приватної медицини - ось де не з чуток знають про конкуренцію та боротьбу за клієнта: з більш ніж 50000 приватних медичних центрів і клінік - 40% знаходяться в Києві. Щодня з'являються нові приватні кабінети та медичні центри, філії мережевих медичних клінік. Як їм вдається знаходити і утримувати своїх пацієнтів, забезпечувати роботою персонал, отримувати прибуток від вкладених інвестицій?

 

 

На основі даних інформаційної системи на базі програми ви зможете:
 
  • планувати господарську діяльність медичного закладу;
  • приймати зважені управлінські рішення;
  • прогнозувати динаміку розвитку медичного закладу в перспективі;
  • залучати інвестиції;
  • виявляти «вузькі місця» в роботі медичного закладу;
  • контролювати виконання та корегування планів;
  • оптимізувати витрати та раціонально розподіляти доходи;
  • системно управляти ресурсами медичного закладу. 

 

Програма BAS для медичного центру

 

У вас залишилися питання? Ми залюбки дамо вам відповіді та продемонструємо можливості програми BAS для медичних центрів та клінік. Зв'яжіться з менеджером: (044) 209-93-20, (067) 467-90-05 чи залиште заявку.