Оновлення та Апгрейд BAS

Важливою перевагою програм BAS є їх регулярне оновлення: робота над програмою, яку Ви придбали, не припиняється. Розробники дбають про нові функціональні можливості для Вашого бізнесу, про актуальність форм звітності, про зручність Вашої роботи в програмному продукті BAS. 
 

Переваги регулярних оновлень програм BAS

 
  Актуальна звітність   Новий функціонал   Оптимізація
отчетность Команда програмістів оперативно реагує на зміни в законодавстві та випускає оновлення для програм BAS з актуальними формами звітності. Оновлюючи програму, Ви можете бути впевнені в її повній відповідності вимогам законодавства. новый функционал 1С З кожним оновленням з'являються нові можливості для більш ефективної роботи в програмі BAS, покращений інтерфейс та зручні спрощені настройки. Ви отримуєте додаткові інструменти для управління Вашим бізнесом.   оптимизация Робота над удосконаленням продуктів BAS відбувається постійно: кожне нове оновлення прискорює роботу програми, скорочує час формування звітів. Це відбувається за рахунок впровадження нових технологій і алгоритмів роботи.

 

Фахівці нашої компанії оперативно виконають оновлення Вашої програми BAS - типової чи зміненої конфігурації, щоб Ви вже сьогодні могли скористатися її новими можливостями.
 
Ліцензійні оновлення доступні користувачам продуктів BAS по Договору інформаційно - технологічного супроводу - від 660 гривень з ПДВ в місяць.

Всі користувачі програмних продуктів BAS можуть отримати інформацію про випуск та зміст оновлення, яка вказана в особистому кабінеті користувача на порталі dl.bas-soft.eu. Завантаження оновлень можливе лише при наявності підписки на ІТС.

 

Апгрейд програми BAS

Для деяких конфігурацій BAS передбачено перехід (апгрейд) інші програмні продукти BAS - з ширшим функціоналом для комплексної автоматизації. Наприклад, ви працюєте у програмі "BAS Бухгалтерія. ПРОФ", але вам бракує функціоналу для кадрового обліку та розрахунку заробітної плати. Ви можете провести апгрейд вашої поточної програми до версії "BAS Бухгалтерія. КОРП", отримавши значну знижку. Для розрахунку точної вартості апгрейду звертайтесь до нашого менеджера.

 

 

Потрібно оновити чи апгрейдити BAS? Ми з радістю допоможемо Вам!