Клієнти

Більше 300000 компаній працюють в програмах 1С:Підприємство в Україні, близько 4000000 компаній працюють в Бітрікс24 по всьому світу, щоб бути продуктивнішими та успішнішими.
 
Дізнайтеся історії наших клієнтів про те, як автоматизація допомогла змінити їх бізнес. 

 

 

Бізнес кейс ТАК

Група компаній "ТАК"

Група компаній «ТАК» заснована в 1999 році. Основними напрямками діяльності є: торгівля зерновими, послуги елеватора та постачання споживачам. В 2012 році площа орних земель досягла 11 тис. га., та сформований комплекс молочно-товарного виробництва.  

Рекомендаційний лист

 


Автоматизація медичного центру

 
Клініка вихідного дня

Клініка вихідного дня

«Клініка вихідного дня» є медичний центр, в якому представлені основні медичні напрямки: кардіологія, гінекологія, педіатрія, проктологія, гастроентерологія, ендокринологія.

Рекомендаційний лист

 

 

Немає значення, чим займається ваша компанія та наскільки вона велика: 1С:Підприємство, Бітрікс24 враховують потреби вашого бізнесу та масштабуються відповідно до його зростання. 

 

 

Тека

Тека - німецька компанія, що виробляє побутову техніку, що вбудовується, обладнання для кухонь та ванних кімнат. Компанія створена в 1924 році і в теперішній час відома більш ніж в сотні країн. 

Рекомендаційний лист

 

Фармагейт

Фармагейт – компанія, що надає консультації, сервіс та оптимальні рішення для галузі, що виготовляє лікарські засоби, імунобіологічні продукти, медичні вироби, біологічно активні речовини, медичне обладнання та інше. 

 

Дельта Медикел

Дельта Медикел - фармацевтична компанія-дистриб'ютор, що спеціалізується на сервісі повного циклу: маркетинг, дистриб'юція, реєстрація, логістика. Сфера діяльності: забезпечення фармацевтичного ринку широким спектром продуктів 

 

ТОВ "Здоровье"

Аптеки ТОВ "Здоровье" пропонують широкий асортимент медикаментів та парафармацевтичної продукції: лікарські засоби, лікарські трави та чаї; лікувальну косметику; дитячі товари та дитяче харчування. Аптеки "Здоровье" гарантують якісну продукцію, прийнятні ціни та уважне обслуговування.  

Рекомендаційний лист

Бізнес кейс по реалізації проекту

 

ТОВ "Вілона Груп"

Вілона Груп - компанія, що займається роздрібною торгівлею. В групі - мережа аптек та продовольчий мінімаркет. Аптеки пропонують широкий асортимент медикаментів та парафармацевтичної продукції.   

 

Студія 1+1

Студія 1+1, чи 1+1 – загальнонаціональний український телевізійний канал, що входить до медіахолдингу «1+1 медіа». Заснований в серпні 1995 року. Спочатку транслювався як двочасовий блок на частоті Першого національного, а з 2004 отримав право на трансляцію до 24 годин на добу.   

 

ЗАТ "Сармат"

ЗАТ Сармат – підприємство харчової промисловості, задіяне у сфері пивоваріння. Підприємство належить ЧАО «Ефес Україна». Сьогодні «Ефес Україна» – один з лідерів українського пивного ринку. Належить компанії Efes Breweries International. 

 

Спортмайстер

Спортмайстер – мережа магазинів, що пропонують все для спорту та активного відпочинку - від найпростіших спорттоварів до технологічного спорядження останнього покоління. В асортименті мережі відомі світові спортивні бренди. 

 

 

Коламбія

Коламбія – міжнародна компанія, що займається виробництвом та продажем спортивного одягу та взуття. Коламбія займається розробкою іноваційних технологій для максимального комфорту одягу: технології для зберігання тепла, технології захисту від вологи, від спеки. 

 

СЕТ Україна

Компанія «СЕТ Україна» більш ніж 14 років представляє широкий спектр товарів та послуг у сфері високих технологій. Основним напрямком діяльності ТОВ "СЕТ Україна" є виробництво та реалізація комп'ютерів торгової марки "SET®", продаж комп'ютерної техніки, комплектуючих, презентаційного обладнання. 

 

Український Аграрний Холдинг

Український Аграрний Холдинг спеціалізується на вирощуванні кукурудзи, озимої пшениці, сої, ярого ячменю, кормових культур, а також на молочному тваринництві. В структуру Українського Аграрного Холдингу входять: ТОВ «Наташа-Агро», ТОВ «Рожнівка-агро», ТОВ «Тростянець-агро», ТОВ «Дніпро», Носівське ХПП.

Бізнес-кейс по реалізації проекту

 

 

Агрофірма "Світанок"

Приватне сільськогосподарське підприємство агрофірма "Світанок" спеціалізується на рослинництві - на вирощуванні зернових та технічних культур (озима пшениця, яра пшениця, горох, гібридна кукурудза, цукровий буряк) та тваринництві (свинарство). 

 

Фармпланета

Фармацевтична компанія "Фармпланета" входить в ТОП-5 дистрибуторів фармринку України. Компанія надає комплекс послуг по різних напрямках.

 

 

Магазин одягу Dempy

Dempy

Dempy - мережа магазинів стильного та модного одягу.

 

 

Купуй своє

"Купуй своє" - мережа магазинів, які продають товари виключно українського виробництва. 

 

 

Автоматизація бізнесу з пошиття одягуЛангора

Магазин одягу Лангора

Лангора - бренд модного верхнього одягу та аксесуарів від українського виробника. При створенні стильних курток і пальто, теплих шапок і шарфів використовуються тільки натуральні тканини і натхнення українських майстрів.

 


 

Автоматизація торгівліЕліпс

Еліпс - мережа магазинів товарів для творчості та хоббі. При магазинах діють арт-студії, де всі охочі можуть розвивати та реалізовувати свій творчий потенціал. Також компанія пропонує багатий вибір офісних канцтоварів та товарів для школи.

 

 

 

ПАН

ПАН - мережа продуктових магазинів: багатий асортимент задовольнить смак найвибагливішого гурмана.

 

ТОВ Тейк Профіт

Мережа продуктових магазинів.

 

СЕБ-Фармація - мережа аптек

СЕБ-Фармація

СЕБ-Фармація - науково-виробниче фармацевтичне підприємство, діяльність якого розвивається в кількох  напрямках:  виробництво фармпрепаратів; імпорт/експорт лікарських засобів; реєстрація лікарських засобів.

 

Медичний центр Академія вашого здоров'я
Академія Вашого здоров'я
«Академія Вашого здоров'я» - це сучасний медичний центр, який надає своїм пацієнтам дійсно якісні та професійні медичні послуги.
 

Achilles Zoo

Achilles Zoo - магазин зоотоварів - пропонує широкий асортимент продукції для домашніх улюбленців від ведучих світових брендів.

 

ФОП Поленок

Мережа зоомагазинів в м.Кам'янське.

Бізнес кейс по реалізації проекту

Аеропорт Львів
Міжнародний аеропорт " Львів " ім.Данила Галицького
Аеропорт "Львів" - найбільший аеропорт Західної України з усіма сучасними технологіями обслуговування пасажирів. На сьогодні маршрутна мережа аеропорту становить 32 напрямки (30 міжнародних, 2 внутрішніх).
 
Київський Метрополітен
Київський метрополітен - символ столиці і одне з найкрасивіших метро світу. Його станції - об'єкти архітектури. Сьогодні київське метро - це 3 лінії загальною довжиною майже 70 кілометрів і 52 діючі станції.
 
Типографія 50 копійок

Типографія «50 Копійок»

Типографія «50 Копійок» - виробничий комплекс з численним парком додрукарського, друкарського та палітурного обладнання. Друкарня також має команду дизайнерів, які розробляють макети поліграфічної продукції на основі наданих матеріалів та вимог.
 
Інтернет магазин біжутерії  Raravis
Raravis
 
Raravis - інтернет магазин стильної унікальної біжутерії: сережок, кілець, браслетів, підвісок, ланцюжків. raravis.com.ua
 
Педерсен енд Партнерс
Педерсен енд Партнерс - провідна світова компанія з підбору ТОП менеджменту. Компанія, заснована в 2001 році, сьогодні відкрила представництва в 52 країнах світу.
 

Бірвіль

Бірвіль - чернігівська міні-броварня, заснована в 2013 році. Бірвіль пропонує шанувальникам пива близько 30 сортів цього напою та активно розвиває власну роздрібну мережу пивних магазинів у Чернігові та Києві.  

 

Бойден

Бойден Україна

Бойден - міжнародна хедхантингова компанія, яка займається пошуком ТОП персоналу. З 2016 року представництво Бойден працює і в Україні.

Ардіс

Ардіс ШОП

Ардіс ШОП - фірмовий магазин, що реалізує велосипеди Ардіс та супутні товари і аксесуари. 

 

Віваріо
Віваріо
 
Типографія "Віваріо" пропонує своїм клієнтам послуги якісної поліграфії: цифровий, шовкотрафаретний, широкоформатний, офсетний друк, тиснення, конгрев, проклейка, ламінація, висічка.
 
Грінвуд Лайф Іншуранс
Грінвуд Лайф Іншуранс
 
ПАТ «СК «Greenwood Life Insurance» працює на українському ринку страхування життя з 2007 року, є частиною фінансово-інвестиційного холдингу Green Globe Enterprises INC (США).
 
ТАТ Центр
ТАТ Центр
 
Бюро перекладів ТAT Center надає якісні послуги професійного письмового та усного перекладу більш ніж 40 мовами світу, а також послуги перекладачів для лінгвістичного супроводу офіційних та освітніх заходів. 
 
АІМ

Агентство Індустріального Маркетингу

Агентство Індустріального Маркетингу - постачальник галузевої аналітики для компаній, що працюють на будівельному ринку, на ринку світлопрозорих конструкцій, енергоефективності тощо. 

Промальп лого

Промальп Груп

Промальп Груп надає послуги промислового альпінізму (висотних робіт) - від проектування до монтажа та обслуговування об'єктів на висоті. 

ПП Роман

ПП РОМАН

Приватне підприємство "Роман" спеціалізується на виготовленні різноманітних дерев'яних виробів - вікон, дверей, підлоги, меблів для кухні, спальні, садових меблів. 

Клініка Мед-Б'юті

Клініка "Мед-Б'юті"

Клініка "Мед-Б'юті" - багатопрофільна клініка, яка надає високоякісні медичні послуги за 3 напрямками: косметологія, стомаологія, челюсно-лицева хірургія.  

Клініка Амеда

Сімейна клініка "Амеда"

Сімейна клініка "Амеда" - мережа багатопрофільних медичних центрів в м.Київ з європейськими стандартами лікування.  

Greengy

Greengy - українська компанія-виробник енергетичних батончиків з горіхами та сухофруктами. У виробництві продукції використовуються лише натуральні інгредієнти.

 

УкрАгроПродукт

Укр-Агро-Продукт

Компанія ТОВ «УКР-АГРО-ПРОДУКТ» - це агропромисловий комплекс, що надає пакет послуг повного циклу від закупівлі сировини та її переробки до виробництва готової продукції, фасування і доставки готової продукції на склад замовника «під ключ». 

 

Яготинське

Яготинське

«Яготинське» — славнозвісна торгова марка з насиченою історією тривалістю понад півстоліття, що виросла з маленького регіонального бренду у добре відому торгову марку із загальнонаціональною мережею дистрибуції. Завдяки високій якості та натуральності продукції і багатим молочним традиціям у поєднанні з постійними інноваціями, ТМ «Яготинське» завоювала народне визнання та численні нагороди.
 
 
Сагла Груп

Сагла Груп

Основними напрямками діяльності ТОВ “САГЛА ГРУП” є надання послуг по проектуванню, будівництву, ремонту, реконструкції та реставрації об’єктів промислового, громадського та житлового призначення.

 

Форте Лайф

Форте Лайф  Іншуранс

Компанія Форте Лайф  Іншуранс з 2010 року успішно працює на страховому ринку країн СНД, обслуговуючи клієнтів з України, Білорусі, Росії, Казахстану, Литви, Грузії. У березні 2017 року в компанію влилися клієнти з Польщі, що значно розширило Територію бізнесу «Forte Life Insurance».

 

 

Офіс Пленнінг

Компанія Офіс Пленнінг спеціалізується на комплексному супроводі бізнесу, починаючи з дизайн-проектування та закінчуючи комплектацією офісів "під ключ".

 

 

Лазерхауз

Лазерхауз - мережа центрів лазерної та естетичної косметології. Мережа нараховує близько 50 філіалів по всій Україні. 

 

 Florens

Florens logo

Бренд Florens з’явився нещодавно, однак вже встиг викликати захват та завоювати прихильність жінок Києва, які люблять одягатися красиво та обирають якісні речі. Florens – українська сімейна компанія. Асортимент –  елегантні пальто та стильні сукні. Засновники бренду слідкують за модними тенденціями та втілюють їх у дизайні своїх колекцій.

 

 

Chernigov Package

Чернігів Пекедж

Підприємство "Чернігів Пекедж" вже більше 10 років здійснює виробництво поліетиленових пакетів під замовлення. Власне сучасне обладнання дозволяє здійснювати повне виробництво поліетиленової упаковки з нанесенням фірмової атрибутики та логотипів методами шовкографії та флексодруку.   

Неріс

NERIS

NERIS - український виробник водного спорядження для сплавів по річках і подорожей по морях та озерах. Виробництвом байдарок та аксесуарів компанія займається з 1999 року, а серійним виробництвом - з 2005 року. За цей час команда NERIS пройшла довгий шлях від ремонту байдарок до створення власних унікальних човнів.

KidsLine

KidsLine - дистрибутор продукції для дітей від всесвітньо відомих дитячих брендів.