Клієнти

Більше 300000 компаній працюють в програмах BAS в Україні, щоб бути продуктивнішими та успішнішими. Дізнайтеся історії наших клієнтів про те, як автоматизація допомогла змінити їх бізнес. 
 
 

Автоматизація медичного центру

 
Клініка вихідного дня

Клініка вихідного дня

«Клініка вихідного дня» є медичний центр, в якому представлені основні медичні напрямки: кардіологія, гінекологія, педіатрія, проктологія, гастроентерологія, ендокринологія.

 

 

 

Немає значення, чим займається ваша компанія та наскільки вона велика: програми BAS враховують потреби вашого бізнесу та масштабуються відповідно до його зростання. 

 

 

Тека

Тека - німецька компанія, що виробляє побутову техніку, що вбудовується, обладнання для кухонь та ванних кімнат. Компанія створена в 1924 році і в теперішній час відома більш ніж в сотні країн. 

 

Фармагейт

Фармагейт – компанія, що надає консультації, сервіс та оптимальні рішення для галузі, що виготовляє лікарські засоби, імунобіологічні продукти, медичні вироби, біологічно активні речовини, медичне обладнання та інше. 

 

 

Коламбія

Коламбія – міжнародна компанія, що займається виробництвом та продажем спортивного одягу та взуття. Коламбія займається розробкою іноваційних технологій для максимального комфорту одягу: технології для зберігання тепла, технології захисту від вологи, від спеки. 

 

Автоматизація бізнесу з пошиття одягуЛангора

Магазин одягу Лангора

Лангора - бренд модного верхнього одягу та аксесуарів від українського виробника. При створенні стильних курток і пальто, теплих шапок і шарфів використовуються тільки натуральні тканини і натхнення українських майстрів.

 

 

ФОП Поленок

Мережа зоомагазинів в м.Кам'янське.

Бізнес кейс по реалізації проекту

Віваріо
Віваріо
 
Типографія "Віваріо" пропонує своїм клієнтам послуги якісної поліграфії: цифровий, шовкотрафаретний, широкоформатний, офсетний друк, тиснення, конгрев, проклейка, ламінація, висічка.
 
Грінвуд Лайф Іншуранс
Грінвуд Лайф Іншуранс
 
ПАТ «СК «Greenwood Life Insurance» працює на українському ринку страхування життя з 2007 року, є частиною фінансово-інвестиційного холдингу Green Globe Enterprises INC (США).
 
Клініка Мед-Б'юті

Клініка "Мед-Б'юті"

Клініка "Мед-Б'юті" - багатопрофільна клініка, яка надає високоякісні медичні послуги за 3 напрямками: косметологія, стомаологія, челюсно-лицева хірургія.  

Greengy

Greengy - українська компанія-виробник енергетичних батончиків з горіхами та сухофруктами. У виробництві продукції використовуються лише натуральні інгредієнти.

 

Яготинське

Яготинське

«Яготинське» — славнозвісна торгова марка з насиченою історією тривалістю понад півстоліття, що виросла з маленького регіонального бренду у добре відому торгову марку із загальнонаціональною мережею дистрибуції. Завдяки високій якості та натуральності продукції і багатим молочним традиціям у поєднанні з постійними інноваціями, ТМ «Яготинське» завоювала народне визнання та численні нагороди.
 
 
Форте Лайф

Форте Лайф  Іншуранс

Компанія Форте Лайф  Іншуранс з 2010 року успішно працює на страховому ринку країн СНД, обслуговуючи клієнтів з України, Білорусі, Росії, Казахстану, Литви, Грузії. У березні 2017 року в компанію влилися клієнти з Польщі, що значно розширило Територію бізнесу «Forte Life Insurance».

 

 

Офіс Пленнінг

Компанія Офіс Пленнінг спеціалізується на комплексному супроводі бізнесу, починаючи з дизайн-проектування та закінчуючи комплектацією офісів "під ключ".

 

 

Лазерхауз

Лазерхауз - мережа центрів лазерної та естетичної косметології. Мережа нараховує близько 50 філіалів по всій Україні. 

 

 Florens

Florens logo

Бренд Florens з’явився нещодавно, однак вже встиг викликати захват та завоювати прихильність жінок Києва, які люблять одягатися красиво та обирають якісні речі. Florens – українська сімейна компанія. Асортимент –  елегантні пальто та стильні сукні. Засновники бренду слідкують за модними тенденціями та втілюють їх у дизайні своїх колекцій.

 

 

Chernigov Package

Чернігів Пекедж

Підприємство "Чернігів Пекедж" вже більше 10 років здійснює виробництво поліетиленових пакетів під замовлення. Власне сучасне обладнання дозволяє здійснювати повне виробництво поліетиленової упаковки з нанесенням фірмової атрибутики та логотипів методами шовкографії та флексодруку.   

Неріс

NERIS

NERIS - український виробник водного спорядження для сплавів по річках і подорожей по морях та озерах. Виробництвом байдарок та аксесуарів компанія займається з 1999 року, а серійним виробництвом - з 2005 року. За цей час команда NERIS пройшла довгий шлях від ремонту байдарок до створення власних унікальних човнів.

SPD Ukraine

SPD Ukraine - українська ІТ-компанія, яка створює програмні продукти та бізнес-рішення для клієнтів з індустрій fintech, edtech, cybersecurity, тощо. 

Sofan 

Виробниче підприємство Sofan вже більше 10 років займається виготовленням меблів за індивідуальними замовленнями. 

Belitrade

Belitrade - дистриб'юторська компанія, яка працює у сфері дистрибуції лікарських засобів, виробів медичного призначення та спеціалізованого харчування. 

Музикант

Магазин музичних інструментів "Музикант": найкраще обладнання від всесвітньо відомих брендів, професійна порада під час вибору
якісний супровід.

365 Studio

365 Studio - студія краси.

PRO HEALTH

PRO HEALTH - перший та єдиний експертний багатопрофільний діагностично-хірургічний центр “Отоларингології, хірургії голови, судинної хірургії та флебології”

ADONIS

ADONIS - мережа приватних медичних центрів повного циклу для дорослих та дітей. 

Esperanto Med

Esperanto Med - сучасний медичний центр, основним напрямком роботи якого є ендоскопічна хірургія, (гінекологія, онкогінекологія тощо).

Практик-Мед

Практик-Мед - консультаційно-діагностичний медичний центр. 

Клініка Шевченко

«Клініка Шевченко» — клініка сімейного типу, де кожен член вашої сім’ї знайде щось для свого здоров’я. Тут працює команда вузькопрофільних фахівців, які проводять консультування і амбулаторне лікування, керуючись принципами доказової медицини.

 

SHUPENIUK MEDICAL CLUB

SHUPENIUK MEDICAL CLUB - більше ніж гінекологічна клініка. Це фаховий медичний супровід, бездоганний сервіс та повний комфорт у житті жінки, яка дбає про своє здоров'я.