Впровадження програмного продукту

Придбали, але не впровадили Налаштування Галузева специфіка Інтеграції
Придбали програму, але не впровадили і досі не користуєтесь? Працюєте в програмі, але потребуєте додаткових налаштувань і консультацій?  Не вистачає функціоналу програми під вашу галузеву специфіку? Потребуєте додаткових інтеграцій для повноцінної роботи системи?

 

Наші спеціалісти допоможуть вирішити будь-яке ваше питання, що стосується впровадження та роботи в програмних продуктах BAS. Впровадження програми BAS може бути суто консультативним - ми допомагаємо вам освоїти типовий функціонал програми та автоматизувати ваші основні бізнес процеси на його основі. Такі впровадження підійдуть малим підприємствам з невеликою кількістю користувачів системи. Проекти впроваджень з адаптацією функціоналу та додатковими інтеграціями, наприклад, з веб-сайтами, іншими програмами BAS, потребують детального планування та якісного управління.

 

ТАРИФНІ ПАКЕТИ НА ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ ШВИДКОГО РЕЗУЛЬТАТУ*

РОБОТИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ПРОЕКТ ВПРОВАДЖЕННЯ

Встановлення програми на сервер/комп'ютери користувачів
Первинне налаштування програми
Завантаження стандартних довідників (прайс-листи, контрагенти, клієнти, списки співробітників, калькуляція собівартості тощо);
Перенесення інформації з інформаційної системи, яка на поточний момент використовується на підприємстві
Налаштування обміну даних між інформаційними базами;
Підключення та налаштування обладнання
Навчання користувачів роботі в програмі

ВАРТІСТЬ ПАКЕТІВ

Пакет на 3 години 2565 грн 855 грн/година
Пакет на 10 годин 8100 грн 810 грн/година
Пакет на 24 години 18360 грн 765 грн/година
Вартість години роботи спеціалістів поза пакетом 900 грн

 

*ТЕХНОЛОГІЯ ШВИДКОГО РЕЗУЛЬТАТУ (ТШР)

Технологія швидкого результату розроблена для управління впровадженням програм BAS.  ЇЇ застосування направлене на отримання швидких та якісних результатів, які важливі та цінні для замовника, зниження фінансових ризиків та регулярне закриття виконаних робіт. 
 
Переваги Технології швидкого результату:
  • Мінімізація ризиків за рахунок формалізованого життєвого циклу проекту;
  • Зниження транзакційних витрат, пов’язаних з веденням проекту;
  • Швидка адаптація технології до конкретної компанії;
 
ТШР застосовується, коли:
  • У вас немає часу описувати бізнес-процеси, чекати написання технічного завдання, проводити численні засідання, а є реальні завдання, які вже зараз потребують вирішення;
  • У вас недостатньо ресурсів для довгострокового інвестування в розробку автоматизованої інформаційної системи;
  • Підвищені фінансові ризики для вас критичні і якомога швидше потрібно отримати результат;
  • У вас немає впевненості у правильному виборі команди впровадження; проблеми можна помітити швидко і замінити команду без особливих втрат;
  • Потрібно планувати витрати на впровадження автоматизованої інформаційної системи; оплата проводиться окремими невеликими частинами за кожен етап робіт;
  • У вас немає загального уявлення про кінцевий продукт, тому що підприємство розвивається дуже швидко; 
Ефективність впровадження програмного продукту за технологією швидкого результату полягає в тому, що ціна помилки в плануванні лише 1 місяць, а вірогідність втрати ресурсів та часу низька.   

 

ПРОЕКТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМ BAS

Складність та тривалість проекту залежать від масштабу підприємства та об'єму бізнес-процесів, що потребують автоматизації. Весь проект впровадження інформаційної системи поділяється на кілька етапів:

анализ «Аналіз» передбачає діагностику бізнес-процесів, які будуть автоматизуватися, аналіз існуючої програмно-апартної платформи, постановку бізнес-завдань, складання вимог до інформаційної системи та вибір програми BAS
техзадание «Розробка технічного завдання». На цьому етапі описуються всі роботи по впровадженню та доопрацюванню системи: довідники, алгоритми звітних форм, автоматизовані робочі місця, права доступу. 
автоматизация «Автоматизація (налаштування системи)» - реалізація технічного завдання.
тестування «Тестування системи». На цьому етапі готується демонстраційний приклад, вносяться дані, перевіряються алгоритми, виправляються помилки у випадку їх виявлення.  
експлуатация «Експлуатація системи» - робота в системі з реальними даними та порівняння результатів роботи нової системи з результатами, які компанія отримувала раніше, навчання користувачів. 
промислова експлуатація «Промислова експлуатація системи» має на увазі повний перехід підприємства на використання нової системи та відмову від інших способів роботи, які виходять за межі цієї системи.

Навчання користувачів програмного продукту ми починаємо, як тільки робота в системі стає можливою.

З таким підходом до планування процесу впровадження інформаційної системи Ваш проект буде завершено в межах затверджених термінів та бюджету.

 

ФАКТОРИ УСПІХУ ПРОЕКТУ ВПРОВАДЖЕННЯ

Правильно організоване управління проектом впровадження дає можливість виконати всі роботи по проекту у визначені сроки і в рамках затвердженого бюджету та досягти поставлених цілей.
 
Критичні фактори успіху проекту: 
  • чіткість поставлених завдань та планів, план-графік впровадження;
  • повна взаємодія замовника та виконавця і постійна комунікація - звіти, зустрічі;
  • організованість процесу передавання-приймання результатів виконаних робіт;
  • наявність всіх необхідних ресурсів;
  • постійний контроль виконання проекту;
  • забезпечення необхідною інформацією;
  • управління ризиками. 
Частина успіху проекту залежить від проектної команди та ефективного управління нею. У проекту обов'язково повинен бути менеджер, який буде комунікувати із замовником, виконавцем, зовнішніми структурами; управляти проектною командою; планувати ресурси; контролювати виконання проекту. Управління проектом слід ввірити спеціалісту замовника, який буде займатися лише цим проектом і забезпечувати його оперативне управління. 
 
В цілому успіх проекту залежить від кваліфікації працівників, скоординованості дій всіх учасників проекту, цілеспрямованості, ефективності комунікацій, здатності вирішувати конфлікти та внутрішньої готовності підприємства до змін, які несе проект. 
 
 
Проект впровадження інформаційної системи
Наша команда допоможе Вам автоматизувати Ваше підприємство. Зв'яжіться з нами та отримайте безкоштовну консультацію за номером (067) 467-90-05 або (044) 209-93-20, по імейлу inteltech@inteltech.com.ua або в чаті на сайті.
 
Будемо раді вам допомогти!