Супровід та техпідтримка 1С:Підприємство

Після впровадження програми 1С:Підприємство Вам може знадобитися наша допомога у вигляді консультацій інформаційного характеру, технічна підтримка 1С:Підприємство, додаткові налаштування, допрацювання функціоналу, своєчасні оновлення конфігурації та платформи. Наші спеціалісти забезпечать вам якісний супровід Вашої програми та підтримку користувачів 1С:Підприємство. 

 

Супровід "1С:Підприємство" включає послуги 

 

консультирование

консультаційну підтримку: користувачі можуть звертатися до нас із запитаннями та завданнями, що виникли в ході роботи з програмою;

права доступа

налаштування прав доступу;

обновление

встановлення оновлень, випущених розробниками для більш ефективної роботи конфігурації;

устранение неполадок

усунення проблем в програмі, що виникли внаслідок некоректної роботи з програмою;

внесение изменений

внесення необхідних змін у програму, пов'язаних зі змінами у законодавстві;

резервное копирование

створення резервної копії інформаційної бази;

отчеты

створення/редагування форм та звітів, розширення функціоналу програми;

обучение

навчання користувачів;

підключення торгового обладнання та його налаштування.

 

Послуги з супроводу програми надаються із виїздом спеціаліста у Ваш офіс чи віддалено за допомогою сервісу Коннект. Віддалене обслуговування 1С:Підприємство зручне, дозволяє вирішувати завдання відразу ж, як тільки користувач звернувся за допомогою, без витрат часу на виклик спеціаліста. Віддалене обслуговування застосовується у тих випадках, коли завдання, що виникли, не потребують безпосередньої присутності спеціаліста за комп'ютером користувача. 

 

Вартість супроводу 1С:Підприємство

Ми пропонуємо Вам кілька варіантів співпраці: Ви можете оплачувати роботу спеціаліста погодинно в залежності від кількості годин, витрачених на вирішення завдання, чи вибрати фіксовану абонентську плату.  

1. ІТС - інформаційно-технологічний супровід:

  • включає лінію підтримки розробника, сервіс електронного документообігу ФРЕДО Звіт, ліцензійні оновлення, консультації аудитора, доступ в кабінет користувача на порталі portal.1c.eu.

 

2. Щомісячна абонентська плата за послуги та сервіси:

  • Ми розробили тарифні плани на супровід програм 1С:Підприємство з урахуванням потреб та специфіки бізнесу. Тарифний план на обслуговування можна також скласти індивідуально (вартість залежить від кількості робочих місць та користувачів, об'єму завдань тощо).   
  • Всі тарифні плани включають обов'язковий ІТС.

 

Замовляючи супровід 1С:Підприємство у нас, вы отримуєте

Оперативна техпідтримка  1С:Підприємство Своєчасне оновлення   конфігурацій 1С:Підприємство Оптимізація витрат на  обслуговування 1С:Підприємство

Оперативна техпідтримка

1С:Підприємство

Своєчасне оновлення 

конфігурацій 1С:Підприємство

Оптимізація витрат на

обслуговування 1С:Підприємство

Наша служба підтримки оперативно реагує на ваші звернення та допомагає усунути помилки в роботі програми, забезпечує підтримку користувачам.    Ми слідкуємо за виходом оновлень для конфігурацій 1С:Підприємство та своєчасно встановлюємо нові релізи з оновленим функціоналом.   Перевага абонплати за супровід - в еэкономії ресурсів: вартість години роботи спеціаліста в пакеті нижче, ніж при погодинній оплаті послуг.

 

 

 

Зателефонуйте нам та отримайте безкоштовну консультацію за номером (044) 209-93-20 чи (067) 467-90-05.