Облікова система для творчості

Компанія: «Еліпс»

Програмний продукт:  «Управління торгівлею для України»

 

Інформація про компанію

Вже більше 10 років компанія «Еліпс» дарує всім бажаючим можливість розвивати свій творчий потенціал в її арт-студії та заодно поповнювати запас полотен, фарб, олівців та інших матеріалів в її магазинах. Разом з «Еліпс » ви легко знайдете ідеї для творчого хобі: валяння з вовни, декупаж, квіллінг, ліплення, різьблення, розпис по склу та кераміці, скрапбукінг, живопис та багато іншого – асортимент задовольнить будь-які смаки. «Еліпс» також пропонує багатий вибір офісних товарів та товарів для школи. 

Компанія розвиває і поступово розширює мережу роздрібних магазинів; придбати необхідні якісні матеріали для творчості та хобі можна й онлайн - на сайті «Еліпс», що дуже зручно, адже покупець може спочатку все «спробувати», «помацати» офлайн, а, переконавшись в якості, замовляти все необхідне в інтернеті з доставкою.

Характеристика галузі

Останнім часом серед населення посилився інтерес до різних видів творчості: кожен шукає свій спосіб реалізувати творчий потенціал - живопис, створення іграшок, альбомів ручної роботи, яскравих листівок. Бізнесу важливо вловити тренд і надати майданчик для розвитку і спілкування однодумців, майстер-класи для навчання бажаючих освоїти той чи інший вид ручної роботи.

Завдання для вирішення

Власник компанії «Еліпс» звернувся до нас з проханням автоматизувати його мережу роздрібних точок на базі програми 1С:Підприємство для торгівлі та зв'язати їх з інтернет-магазином.
 
Основні завдання:
  • управляти діяльністю мережі магазинів товарів для творчості;
  • інтегрувати базу даних 1С:Підприємство та інтернет магазин.

 

Управління торгівлею 1С:ПідприємствоУПРАВЛІННЯ ТОРГІВЛЕЮ

Шукаєте рішення для автоматизації роздрібної торгівлі та робочого місця касира?

Познайомтесь з програмою "1С:Підприємство. Управління торгівлею"

 

 

Рішення

Для вирішення поставлених завдань був обраний програмний продукт «Управління торгівлею для України», оскільки він дозволяє автоматизувати основні бізнес процеси торгового підприємства і вирішити бізнес завдання, пов'язані з плануванням, контролем, управлінням продажами, маркетингом, взаєминами з клієнтами, веденням управлінського та оперативного обліку. У процесі допрацювання програми 1С:Підприємство був також налаштований обмін даними з сайтом інтернет-магазину.

Результати

В результаті впровадження "Управління торгівлею для України" ми вирішили завдання, поставлені замовником. Власник «Еліпс» отримав можливість :
  • управляти товарним асортиментом для максимального задоволення попиту покупців;
  • відслідковувати залишки товарів та ефективно управляти запасами і закупівлями;
  • оперативно обробляти замовлення, що надійшли з інтернет-магазину, та забезпечувати їх виконання;
  • моніторити та аналізувати цільові показники діяльності компанії.
За допомогою облікової системи була систематизована клієнтська інформація і реалізована програма лояльності з бонусними накопичувальними картами, що значно поліпшило взаємовідносини з покупцями і дозволило до кожного знайти індивідуальний підхід.
Інтеграція 1С:Підприємство та інтернет-магазину дала можливість :
  • швидкого завантаження на сайт торгових пропозицій і каталогів продукції, даних про ціни та залишки;
  • обміну інформацією про замовлення, що необхідно для подальшої синхронізації статусів та параметрів замовлень.

 

Таким чином, за допомогою облікової системи 1С:Підприємство керівник бачить повну картину діяльності його бізнесу, отримує необхідні дані для аналізу та прийняття рішень; управляє основними процесами підприємства.

Подивитися, відчути на дотик та придбати матеріали для творчості ви можете в магазинах мережі в Києві на вулиці Єлизавети Чавдар, 1 та на Ломоносова, 50/2. 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Для продажу зоотоварів існують різні види торгових точок – зоомагазини, зоосупермаркети, зооларьки, відділи зоотоварів в магазинах та супермаркетах. Також є інтернет-магазини із сервісом доставки зоотоварів. При правильному підході до формування асортименту зоотоварів та ведення торгівлі зоомагазини є прибутковим бізнесом для своїх власників.

«Клініка вихідного дня» - сучасний багатопрофільний медичний центр з дитячим та дорослим, діагностичним та хірургічним відділеннями. Тут працюють висококваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом медичної практики. «Клініка» молода, однак вже має кілька тисяч лояльних пацієнтів та їх схвальні відгуки.

Група компаній «ТАК» заснована в 1999 році. До її складу увійшли «Тетіївська агропромислова компанія» та «Тетіївське хлібоприймальне підприємство». Основні види діяльності в цей період  — торгівля зерновими та послуги елеватора. Із заснуванням у 2003 році ТОВ «ТАК-Агро» почався розвиток напряму сільськогосподарського виробництва і збільшення земельного банку.