Звіт "Касова книга" в BAS Малий бізнес

ЗВІТ "КАСОВА КНИГА" 

В ПРОГРАМІ "BAS МАЛИЙ БІЗНЕС"

 

  • сфера застосування: будь-яке підприємство, яке проводить касові операції та зобов'язане вести касову книгу

 

Суб'єкти, які ведуть господарську діяльність, зобов'язані здійснювати облік операцій з готівкою у відповідних книгах обліку. Згідно з п.п. 9 п. 3 розд. "Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні", касова книга - це документ встановленої форми, який застосовується для здійснення первинного обліку готівки в касі. Підприємства за умови забезпечення належного зберігання касових документів мають право вести касову книгу в електронній формі за допомогою комп'ютерних програм, наприклад, програм BAS.

Програмне забезпечення, за допомогою якого ведеться касова книга, має забезпечувати візуальне відображення і можливість друку кожної з двох частин аркуша касової книги ( "Вкладний аркуш касової книги» і «Звіт касира»), які за формою і змістом мають відтворювати форму та зміст касової книги в паперовому вигляді.

Наші фахівці розробили звіт "Касова книга" для конфігурації "BAS Малий бізнес" відповідно до вимог законодавства України. Звіт містить інформацію для заповнення регламентованої форми - Касова книга (КО-4) і формується за період, по організації і касі, зазначеним в шапці звіту.

Звіт "Касова книга"

У налаштуваннях є можливість вказати виведення титульного аркуша, налаштувати нумерацію касової книги, заповнити ПІБ касира і бухгалтера. За кнопці «Друк» - роздрукувати аркуші касової книги.

BAS  для автоматизації бізнесу

 

У вас є питання? Ми з радістю відповімо на них і продемонструємо можливості рішень для програм BAS. Зв'яжіться з менеджером за телефонами (044) 209-93-20, (067) 467-90-05 або в чаті на сайті.