Як підключитися до програми "1С:Підприємство" через "тонкий клієнт"

Ваша програма "1С:Підприємство" встановлена на сервері і працювати в ній через браузер незручно? Можна забезпечити собі комфортну роботу в програмі простим способом: підключайтесь до неї через так званий "тонкий клієнт": для входу в програму ви будете використовувати ярлик на робочому столі. Для встановлення "тонкого клієнта" скористайтеся нашою інструкцією. 

 

Інструкція по налаштуванню підключення до програми через "тонкий клієнт" 

  

1. Встановіть програму "тонкий клієнт" на ваш комп'ютер. Для цього завантажте файли програми, клікнувши на кнопку нижче.

Завантажити тонкий клієнт

2. Розпакуйте архів, натиснувши на ньому правою клавішею мишки та вибравши в списку Extract to setuptc\.

3. В новій папці, що утворилась, запустіть інсталяційний файл setup, натиснувши на ньому правою кнопкою миші та вибравши у меню, що з’явилося, Запуск від імені адміністратора.

Запуск від імені адміністратора

 

4. У вікні програми встановлення натисніть кнопку «Далі». На наступній сторінці виберіть необхідні для встановлення мови в групі Додаткові інтерфейси. Потім виберіть мову інтерфейсу «Українська» і натисніть «Далі». По замовчуванню встановіть українську мову і натисніть «Далі». 

Встановлення тонкого клієнта

 

5. Натисніть «Встановити» для запуску процесу встановлення. Після завершення встановлення натисніть «Готово». Тонкий клієнт готовий до використання.

6. Для підключення вашої бази 1С:Підприємство запустіть програму тонкий клієнт. Для цього на комп'ютері зайдіть в меню Пуск та запустіть програму. 

Тонкий клієнт

 

7. У вікні, що з’явилося, натисніть кнопку «Додати». Виберіть пункт «Додавання у список існуючої інформаційної бази» і натисніть «Наступна». 

Додавання інформаційної бази

 

8. У наступному вікні виберіть пункт «На веб-сервері» і скопіюйте туди адресу, де знаходиться ваша база. Натисніть «Наступна», а потім «ОК».

Информационная база

 

9. Для запуску програми 1С:Підприємство клікайте на ярлик на робочому столі.

Якщо щось піде не так, ми залюбки допоможемо вам з встановленням програми.  

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Користувачі програм 1С:Підприємство можуть зіткнутися з проблемою порушення цілісності системи. Ця помилка часто виникає, коли виявлено порушення правил ліцензування.

Сервер 1С:Підприємство - спеціальне програмне забезпечення, яке дає можливість працювати з програмою 1С:Підприємство в клієнт-серверному режимі. Що це означає?
1С:Підприємство може працювати в двох режимах - файловому та клієнт-серверному. У файловому варіанті клієнт запускає програму на своєму комп'ютері і працює безпосередньо з базою даних.
У разі клієнт-серверного варіанту на сервері (комп'ютері) компанії запускається спеціальне програмне забезпечення - сервер 1С:Підприємство.

У попередній статті ми розповідали про те, як отримати ліцензію на програмний продукт 1С:Підприємство. У цій статті розповімо про особливості отримання клієнтських ліцензій 1С:Підприємство та ліцензій на сервер. Порядок отримання клієнтської ліцензії залежить від кількості робочих місць, які підтримуються комплектом клієнтської ліцензії. Ліцензія на одне робоче місце поставляється з комплектом пінкодів для отримання однокористувацької ліцензії. Однокористувацька ліцензія призначена для встановлення на комп'ютер користувача і дозволяє запускати з цього комп'ютера будь-яку кількість сеансів з файловими або клієнт-серверними базами системи «1С:Підприємство».