Оновлення програм BAS

Робота над програмою із лінійки BAS, яку Ви придбали, триває постійно. Розробники дбають про нові функціональні можливості програмного продукту, про актуальність форм регламентованої звітності, про зручність Вашої роботи в програмі BAS тощо. Оновлення для програмних продуктів BAS постачається як програмне забезпечення від розробника за підпискою, в яку входять або суто оновлення, або оновлення та додаткові сервіси. Детальніше про варіанти такої підписки можете ознайомитися у розділі про інформаційно-технологічний супровід (ІТС).

Навіщо оновлювати програми BAS

Випуск оновлень для програм має декілька важливих причин:

  • Виправлення помилок: оскільки програми BAS це достатньо складні системи, функціонал яких постійно розширюється, в процесі роботи можуть бути виявлені помилки. При встановленні оновлень такі проблеми в програмному забезпеченні усуваються, що дозволяє покращити його стабільність і надійність.
  • Новий функціонал: оновлення може включати в себе новий функціонал або покращення існуючого, що додає нові можливості або поліпшує користувацький досвід. При оновленні розробники можуть враховувати відгуки та запити користувачів щодо функціональності. 
  • Сумісність: оскільки програми BAS – це програмне забезпечення для ведення господарської діяльності бізнесу, розробники постійно дбають про те, щоб воно було сумісне з різноманітним торговим обладнанням (сканери, принтери, POS-термінали), сервісами (ПРРО, електронна звітність, електронний документообіг) та іншими інформаційними системами (сторонніми програмами, сайтами). Оновлення може забезпечити сумісність програмного забезпечення з обладнаннями та іншими програмами і гарантувати його правильну роботу.
  • Підтримка нових пристроїв: оновлення може додавати підтримку для нових пристроїв або апаратних платформ, що розширює можливості використання програми на різних пристроях.
  • Видалення застарілих компонентів: розробники також працюють над удосконаленням механізмів виконання різних операцій чи заміною їх на більш ефективні, тож при оновленні видаляються застарілі компоненти, що забезпечує більшу ефективність, безпеку, швидкодію програми.
  • Покращення продуктивності: Оновлення може включати в себе оптимізації коду або алгоритмів, що підвищує продуктивність програми та зменшує використання ресурсів, таких як пам'ять, що поліпшує швидкодію та зменшує споживання енергії.
  • Відповідність законодавству: розробники постійно слідкують за тим, щоб програми відповідали вимогам законодавства. Оновлення може включати в себе зміни, які відповідають новим законодавчим або регуляторним вимогам – нові форми звітності, нові податкові ставки тощо.  

Випуск оновлень для програм BAS — це складний процес, що включає в себе багато факторів, спрямованих на поліпшення продукту, забезпечення його ефективної та безпечної роботи, а також задоволення потреб користувачів.

Радимо почитати

В інформаційній базі BAS всі довідники, документи, форми, обробки та інші об’єкти мають свою адресу у вигляді посилання. Це полегшує роботу, коли необхідно передати колезі чи програмісту інформацію, наприклад, по якомусь документу. Замість того, щоб писати детально назву цього документу, номер, дату, достатньо відправити посилання на нього. 

Ви вже певний час працюєте в програмі BAS, інформаційна база наповнена даними, а у вас виникла потреба створити чисту базу на основі вашої поточної конфігурації? Розповідаємо, як це зробити.  
Зайдіть в потрібну вам інформаційну базу BAS в режимі конфігуратора. Далі в меню Кофігурація переконайтесь, що конфігурація відкрита (кнопка Відкрити конфігурацію буде неактивна). Якщо конфігурація закрита, натисніть кнопку Відкрити конфігурацію. 

Для реєстрації користувача у програмі «BAS Управління торгівлею» зайдіть у меню "НДІ і адміністрування – Адміністрування – Налаштування користувачів та прав". Далі перейдіть у вкладку "Користувачі" та натисніть кнопку "Створити". У вікні вкажіть ім'я користувача. Також у полі "Фізична особа" вкажіть фізособу, яка відповідає цьому користувачеві - виберіть зі списку (Показати всі) або створіть його, натиснувши на кнопку +.