Програма для торгівлі BAS Роздрібна торгівля

ПРОГРАМА ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІBAS Роздріб

Автоматизація роздрібного магазину (окремі магазини, роздрібні мережі, роздрібні мережі як частина торгового підприємства)

 

Програма "BAS Роздрібна торгівля" забезпечує реєстрацію операцій з товарами в розрізі товарних груп, магазинів, складів, організацій підприємства та дозволяє отримувати аналітичну інформацію про рух товару з різним ступенем деталізації.

 

 

Основні функціональні можливості програми "BAS Роздрібна торгівля"

 
Рішення "BAS Роздрібна торгівля" розроблено на сучасному інтерфейсі, основні переваги якого - великий шрифт, збільшений робочий простір, зручна система навігації, доступ до пошуку та меню функцій з будь-якого вікна.
 
Облік руху товарів
Конфігурація "BAS Роздрібна торгівля" підтримує облік таких операцій з товарами:
 • замовлення постачальнику; надходження від постачальника;
 • замовлення на переміщення;
 • реалізація в роздріб і дрібним оптом;
 • переміщення товарів між магазинами; переміщення між складами одного магазину;
 • інвентаризація; оприбуткування; списання;
 • передача між організаціями.
Реалізовано автоматичний розподіл товару, що надійшов в магазин, на основі попередньо зроблених налаштувань. Облік торгових операцій в "BAS Роздрібна торгівля" ведеться тільки в гривнях. Програма "BAS Роздрібна торгівля" підтримує різні системи оподаткування: Податок на прибуток, Податок на прибуток і ПДВ, Єдиний податок, Єдиний податок і ПДВ.
 
 
Аналіз продажів і замовлення постачальнику
Аналіз продажів здійснюється в зазначених користувачем аналітичних розрізах. Складський облік товарних залишків ведеться як в розрізі товарних позицій, так і в розрізі характеристик товару. На основі аналізу продажів і поточних залишків товарів в магазині користувач може створити замовлення постачальнику, спланувати дату надходження товару і оплату поставки.
 
Контроль поставок на замовлення постачальнику
Надходження товару в програмі "BAS Роздрібна торгівля" оформляється вручну на основі накладної постачальника або на підставі замовлення постачальнику. В останньому випадку користувачеві надається звіт, в якому для кожного постачальника виводиться інформація про розбіжності при поставці товару або несвоєчасність надходження товару.
 
Призначення роздрібних цін
У програмі "BAS Роздрібна торгівля" підтримуються різні способи управління роздрібними цінами в торговельній мережі. Центральний офіс мережі може встановлювати роздрібні ціни для всієї мережі в цілому, для груп магазинів або кожного магазину окремо. На окремі групи номенклатури роздрібні ціни можуть також призначатися менеджером магазину.
 
При введенні інформації про надходження товару користувач може контролювати зміну ціни закупівлі товару і приймати рішення про призначення нової роздрібної ціни. Система надає зручний сервіс розрахунку ціни з урахуванням величини змін цін закупівлі. Реалізовано відкладене застосування роздрібної ціни, при якому можна застосувати призначені в офісі нові ціни для всієї або частини номенклатури в будь-який технологічно обумовлений момент часу.
 
У програмі "BAS Роздрібна торгівля" цінники і етикетки можна формувати і друкувати як з документа ціноутворення, так і зі спеціального інтерфейсу.
 
Продаж в роздріб
Конфігурація "BAS Роздрібна торгівля" - готове рішення для автоматизації магазину роздрібної торгівлі. У програмі - інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робочого місця касира (РМК) для оформлення роздрібних продажів. Інтерфейс РМК адаптований для використання на дисплеях невеликого розміру і для роботи з програмованої клавіатурою. Інтерфейс РМК дозволяє налаштувати тільки потрібні касирові операції і обмежити його можливості. Конфігурація дозволяє касиру реєструвати продаж товару на різні організації та друкувати чеки на відповідному організації фіскальному реєстраторі.
 
Підтримується облік різних видів оплати: оплата готівкою, платіжною карткою, банківським кредитом і подарунковими сертифікатами. Розширено можливості обліку грошових коштів: система дозволяє враховувати кошти, внесені в касу ККМ для розміну, і часткову виїмку коштів з каси ККМ. Підтримується інкасування грошових коштів в банк з операційної каси магазину.
 
Управління знижками
"BAS Роздрібна торгівля" надає широкі можливості управління знижками до встановленої роздрібної ціни в залежності від різних умов і ситуацій:
 • Кількості товару в чеку;
 • Суми чека;
 • Часу покупки;
 • Виду дисконтної карти покупця;
 • Особистих даних покупця;
 • Відсотка від суми за товарному рядку;
 • Подарунок при покупці набору товарів ( "купи-отримай").
В конфігурації "BAS Роздрібна торгівля" умови надання знижки винесені в окремий довідник. Це дозволяє надавати знижку при одночасному виконанні декількох різнорідних умов. Підтримуються накопичувальні порогові схеми, як із заміною, так і без заміни дисконтних карт покупця при перетині порогу, облік подарункових сертифікатів. Знижки розраховуються автоматично або по команді користувача.
 
Реєстрація руху товарів в розрізі аналітик господарської операції
"BAS Роздрібна торгівля" дозволяє проводити аналіз будь-яких складських операцій. Реєстрація повернень від покупця і повернення постачальнику, списання товару можуть проводитися із зазначенням причини виконаної дії. Звіт за господарськими операціями надає користувачеві детальну інформацію про розміри і причини втрат при торгових операціях.
 
Управління персоналом магазину
У програмі "BAS Роздрібна торгівля" підтримується планування і реєстрація фактичного робочого часу співробітників магазина, а також оформлення продажів із зазначенням продавця, що обслуговував покупця. Це дозволяє контролювати працівників і застосовувати прозору систему мотивації продавців.
 
Аналіз діяльності підприємства
У програмі "BAS Роздрібна торгівля" формуються аналітичні звіти з різним рівнем групування і детальними розшифровками за всіма видами операцій. Представлені абсолютні значення показників за період, середні значення, динаміка показників протягом певного часу і відносні показники ефективності торгових операцій. Особливу увагу приділено аналізу продажів, як в розрізі товарних груп, так і груп покупців, оцінки ефективності застосовуваних знижок, розпродажів.
 
Робота з торговим обладнанням
"BAS Роздрібна торгівля" - програма для автоматизації роздрібної торгівлі, тому дозволяє працювати з фіскальними реєстраторами, стрічковими принтерами для друку чеків, еквайринговими терміналами для прийому оплати за банківськими платіжними картками. Підтримується робота і з іншими видами використовуваного в роздрібній торгівлі обладнання: дисплеями покупців, зчитувачами магнітних карт, сканерами штрихкодів, терміналами збору даних, принтерами штрих-кодів і вагами з можливістю друку етикеток.
 
Обмін даними з конфігурацією "BAS Управління торгівлею"
В конфігурації "BAS Роздрібна торгівля" підтримується двосторонній обмін даними з конфігурацією "BAS Управління торгівлею", редакція 3.2 на рівні документів та довідкової інформації. При спільному використанні конфігурація "BAS Управління торгівлею" виступає в ролі керуючої системи, яка постачає в конфігурацію "BAS Роздрібна торгівля" нормативно-довідкову інформацію. Конфігурація "BAS Роздрібна торгівля" забезпечує оперативний облік операцій в магазинах торговельної мережі. З конфігурації "BAS Роздрібна торгівля" переносяться документи руху товарів і грошових коштів і інформація, що уточнює довідкові дані.
 
Обмін даними з конфігурацією "BAS Бухгалтерія"
В конфігурації "BAS Роздрібна торгівля" підтримується односторонній обмін даними з конфігурацією "BAS Бухгалтерія" на рівні документів та довідкової інформації. Конфігурація "BAS Роздрібна торгівля" забезпечує оперативний облік операцій в магазинах торговельної мережі. З конфігурації "BAS Роздрібна торгівля" переносяться документи руху товарів і грошових коштів і інформація, що уточнює довідкові дані.
 

Вартість програмної ліцензії

"BAS Роздрібна торгівля"

 

8 400 грн

Замовте демонстрацію програми та протестуйте її безкоштовно.

 

 

При покупці програми "BAS" ви отримуєте додатково:

Бонуси при покупці BAS Роздрібна торгівля

 

Бонуси - 10% від вартості програмного забезпечення 

 • розраховуйтесь бонусами за послуги з впровадження та навчання

 

3 місяці інформаційно-технологічного супроводу безкоштовно

 • лінія консультацій
 • доступ до інформаційної системи “ІТС
 • актуальні релізи оновлень програм
 • сервіс для подання електронної звітності «Фредо Звіт»
 • сервіс для електронного документообігу "Фредо Докмен"
 • сервіс довідкової інформації для бухгалтера "RDI Service"

 

 

Разом з програмою вам можуть знадобитися наші послуги:

 

Комплексне обслуговування Розробка функціоналу Хостинг BAS
Весь комплекс послуг на основі абонплати для максимально ефективної роботи програм BAS. Розробка додаткового функціоналу для програм  під Ваші потреби, розробка програм "з нуля". Розміщення Вашої інформаційної бази у нас на сервері для швидкого старту з мінімум інвестицій.

 

Замовте консультацію з BAS

У вас залишилися питання? Ми залюбки дамо вам відповіді, підберемо програму із лінійки "BAS" для автоматизації роздрібної торгівлі та проведемо її демонстрацію. Залиште заявку чи зв'яжіться з менеджером: (044) 209-93-20, (067) 467-90-05.

 

Замовте програму Замовте презентацію


Замовлення програми:
Замовлення презентації: