Як оновити 1С:Підприємство самостійно

Для програм «1С:Підприємство» періодично виходять оновлення. Це пов'язано з тим, що програми постійно вдосконалюються, і з кожним новим релізом ви отримуєте нові функціональні можливості і більш зручний продукт. Також оновлення конфігурацій виходять в зв'язку зі змінами в законодавстві, коли є необхідність, наприклад, в нових формах звітності. Якщо у вас типова (незмінена, без допрацювань) конфігурація «1С:Підприємство», Ви можете оновити її самостійно. Для цього дотримуйтесь нашої інструкції.
 

Як оновити типову конфігурацію «1С:Підприємство»

 

Де завантажити оновлення 1С:Підприємство

 
Для встановлення оновлень вашої програми спочатку необхідно отримати самі файли оновлень. Вони доступні у вашому особистому кабінеті на сайті portal.1c.eu. (Ми реєструємо клієнтам такий кабінет при покупці програми) при наявності укладеного договору на Інформаційно-технологічний супровід (ІТС). Для базових версій програм «1С:Підприємство» договір ІТС необов'язковий, оновлення доступні безкоштовно.

Портал ІТС

1. У кабінеті у вкладці «Сервіси» зайдіть в розділ «Оновлення» і в списку програм знайдіть свою, наприклад, «Управління невеликою фірмою». Звертаємо увагу, що оновлення доступні тільки для тих програмних продуктів, які зареєстровані у вас в кабінеті. 

 

Оновлення конфігурації 1С:Підприємство

2. Натисніть на посилання і на новій сторінці в списку оновлень виберіть необхідний вам реліз. На сторінці, що відкриється, натискайте на «Дистрибутив оновлення».

 

Завантажити оновлення 1С:Підприємство

3. Завантажте дистрибутив на комп'ютер. Можна створити окрему папку для оновлень, так вам буде легко знайти необхідні файли.
 
4. Коли файли завантажаться, знайдіть архівний файл updsetup.exe, розархівуйте його (клацніть двічі по цьому файлу). У вас в папці з'являться нові файли, серед них - і файл setup.exe. Переходимо до установки шаблону оновлень.
 
5. Запустіть файл установки оновлення setup.exe. Після запуску всюди натискайте «Далі» і «Готово» в кінці.
 
 

Оновлення конфігурації «1С:Підприємство»

 
Після встановлення шаблону можна приступати безпосередньо до оновлення конфігурації «1С:Підприємство». Перед оновленням ми рекомендуємо зробити резервну копію бази даних. Для створення копії в режимі Конфігуратора в меню Адміністрування виберіть «Вивантажити інформаційну базу» і збережіть файл вивантаження в окрему папку, де ви зможете його легко знайти.
 
Для оновлення конфігурації зайдіть в «1С:Підприємство» в режимі Конфігуратора, виберіть вкладку Підтримка - Оновити конфігурацію.
 
Оновлення конфігурації
 
У вікні, що з'явиться, натисніть "Далі". Поставте галочку «Пошук доступних оновлень» і знову натисніть "Далі".
 
Оновлення 1С:Підприємство
 
У вікні, що відкриється, виберіть необхідне оновлення, натисніть «Готово», далі натисніть "Продовжити оновлення" і "Ок". Після цього 1С:Підприємство запропонує оновити конфігурацію бази даних - натискайте "Так". Через деякий час з'явиться вікно «Реорганізація інформації», в ньому потрібно натиснути кнопку «Прийняти». Оновлення займе якийсь час. Коли воно закінчиться, кнопка «Оновити конфігурацію бази даних» буде неактивна. Тепер можна заходити і працювати в програмі.
 
Зверніть увагу, якщо в вашу конфігурацію вносилися зміни, використовувати цю інструкцію для оновлення такої конфігурації не можна, інакше ви втратите всі зміни. В такому випадку ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою з оновленням до фахівців.
 
 

Послуга оновлення конфігурації від компанії ІнтелТех 

 
Наші фахівці можуть допомогти з оновленням вашої програми 1С:Підприємство - як типової, так і зміненої. Для цього нам необхідні:
  • реєстраційний номер вашої програми - так ми перевіряємо її ліцензійність і наявність підписки на ІТС;
  • доступ до вашої конфігурації для проведення оновлення.
Перед оновленням ми оцінюємо вартість робіт. Вона залежить від кількості внесених змін в програму і кількості невстановлених релізів оновлень. Послуга оновлення також входить в наші тарифи супроводу програм 1С:Підприємство. Проконсультуйтеся з нашим фахівцем з цього питання (044) 209-93-20, (067) 467-90-05.
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

У даній статті розглядаються методи оформлення документів 1С:Підприємство, пов'язані з урахуванням взаєморозрахунків з підзвітними особами в програмі "Управління торгівлею для України", редакція 3.1. Окремий довідник для зберігання інформації про підзвітних осіб у програмі не передбачений. Список підзвітних осіб ведеться в довіднику Фізичні особи. 

Для зручності роботи з програмою "1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою" на мобільних пристроях розроблено мобільний додаток. Мобільний додаток для УНФ - зручний інструмент керівнику для моніторингу стану бізнесу - замовлення, продажі, закупівлі, виробництво, звіти про рух грошових коштів, кредиторської та дебіторської заборгованості. Мобільний додаток для УНФ можна завантажити безкоштовно в App Store та Goоgle play. 

Використання бонусних карт лояльності дозволяє, на відміну від стандартної знижки, накопичити клієнту певну суму балів і надалі користуватися ними при майбутніх покупках.
Включення опції використання бонусних карт відбувається в розділі Адміністрування - Маркетинг і планування. Першим кроком необхідно створити нову бонусну програму.