Як відновити 1С:Підприємство з резервної копії

Не буде зайвим нагадати, що дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані/створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інших. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.
 
У цій статті ми розповімо, як відновити базу 1С:Підприємство з резервної копії, якщо все-таки база даних якимось чином пошкодилася.
 
 
Варіант 1
Відновлення бази із файлу *.dt
 
Відновлення бази 1С:Підприємство з файлу * .dt підходить як для файлової, так і для клієнт-серверної СУБД. Відкрийте 1С:Підприємство в режимі «Конфігуратор»:
 
Конфігуратор
 
В Конфігураторі виберіть пункт Адміністрування, далі пункт «Завантажити інформаційну базу».
 
Завантаження інформаційної бази
 
Автоматично відкриється каталог з файлом останнього вивантаження інформаційної бази. Файл повинен мати тип * .dt. Система почне відновлювати базу. Після завершення з'явиться повідомлення про успішне завантаження інформаційної бази. Після завантаження ви можете завершити роботу в режимі "Конфігуратор" і відкрити програму в режимі користувача звичайним чином.
 
Зверніть увагу, при завантаженні інформаційної бази вся існуюча інформація буде заміщена на інформацію з файлу завантаження. Відновити заміщену інформацію буде неможливо!
 
     
Варіант 2
Відновлення бази із файлу *.1cd
 
Цей спосіб підходить тільки для файлової СУБД. Щоб відновити базу 1С:Підприємство, необхідно замінити файл в папці, де розташовується файлова база даних. Розташування бази даних можна дізнатися, переглянувши шлях до файлу в формі вибору ІБ:
 
Шлях розміщення бази даних
 
За вказаним шляхом ви знайдете файл «1Cv8.1CD». Це і є база даних 1С:Підприємство. Перед тим як замінити даний файл своїм, про всяк випадок зробіть копію «пошкодженої» бази.
 
У складних випадках, при відсутності резервної копії для відновлення бази даних ми радимо звертатися до фахівців.
 
Для того, щоб відновлення бази було простим, ми рекомендуємо робити бекап (резервне копіювання) кожен день - в такому випадку при відновленні бази з резервної копії втратяться дані тільки за один день. Відсутню інформацію ви зможете швидко внести повторно вручну.
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Програмні продукти 1С:Підприємство діляться на кілька категорій: основні поставки (програмні ліцензії), які містять конфігурацію та Користувацьку угоду на використання програмного продукту; клієнтські (призначені для користувача) ліцензії 1С:Підприємство, або ліцензії на додаткові робочі місця; серверна ліцензія 1С:Підприємство; набори, які включають кілька продуктів з перерахованих категорій.

В ході роботи користувач може стикатися з деякими помилками в програмах 1С:Підприємство. Якщо це трапилося з вами, і ви вже знаєте, яку інформацію надати спеціалісту технічної підтримки, чудово; якщо ви новачок і вперше маєте справу з помилками в програмі, ми пропонуємо вам коротку інструкцію «Яку інформацію про помилку надати спеціалісту техпідтримки».

Дані, які збирає бізнес, дуже цінні - на їх підставі будуються стратегії, приймаються рішення, створюються рекламні кампанії, здійснюються продажі. Йдеться про різні дані, зібрані / створені за допомогою будь-якого програмного забезпечення, наприклад, CRM системи, економічних програм (1С: Підприємство), програм для збору даних в соцмережах, бази даних сайтів / інтернет-магазинів та інше. І дуже важливо себе підстрахувати - робити резервні копії - на той випадок, якщо з яких-небудь причин в процесі діяльності файли / бази з цими даними будуть пошкоджені і більше недоступні для роботи.