«Ми зажмурились і впровадили», або Як вибрати програмне забезпечення для автоматизації бізнесу

В сьогоднішніх бізнес-реаліях ні у кого не виникає сумнівів, що для побудови конкурентного успішного прибуткового бізнесу потрібно йти в ногу з часом і використовувати новітні інформаційні технології. Вони дозволять вам зробити ваш бізнес ефективнішим, побачити його з різних ракурсів, в розрізі за різними показниками, керувати кількома підприємствами одночасно. Ви зможете отримувати актуальну достовірну інформацію для прийняття важливих управлінських рішень. Ваші інтереси будуть під вашим контролем!
 
Якщо ви хочете отримати на виході ідеально працюючу на вас автоматизовану систему обліку діяльності вашого бізнесу, на вході до вибору та впровадження програмного забезпечення має бути враховане та добре продумане наступне:
 
 • Цілі, які ви перед собою ставите, автоматизуючи ваш бізнес (чи достатньо вони SMART?);
 • Завдання, що вимагають виконання (чи буде система вирішувати їх?)
 • Бізнес-процеси, які ви хочете автоматизувати (чи ефективні вони зараз чи потребують оптимізації?);
 • Інформація, яку ви хочете отримувати з автоматизованої системи (чи зможе система на підставі даних видавати вам необхідну звітність за основними показниками діяльності?);
 • Доступ до даних (як система забезпечить захист інформації?).
 
Сьогодні ринок програмних продуктів пропонує величезну кількість рішень для автоматизації бізнесу, залишилося вибрати якісне рішення, яке ідеально підійде саме вашому підприємству і яке можна легко адаптувати під потреби бізнесу. Вибираємо з трьох можливостей:
 • рішення «під ключ»;
 • продукт, придбаний у вендора і впроваджений своїми силами;
 • програмний продукт в "хмарі" в оренду.
 
 

Що вигідніше - купити програму 1С:Підприємство чи орендувати її

 

Купити 1с чи орендуватиСьогодні бізнесу доступна велика кількість програм 1С:Підприємство, здатних автоматизувати різні бізнес-процеси. Основне завдання - зробити правильний вибір програмного забезпечення і знайти відповідь на питання "що вигідніше - купити програму чи взяти її в оренду".

 

 

При виборі програмного забезпечення важливо враховувати час, необхідний для його впровадження і навчання співробітників, які працюватимуть в ньому, його додатковий функціонал, адже бізнес зростає, і в майбутньому можуть знадобитися зміни / доповнення.
 
Критерій вартості програми залишається одним з головних у виборі програмного забезпечення і його постачальника. Вартість програмного продукту, як правило, включає:
 • вартість придбання продукту: це не тільки покупка ліцензії на програму, тут потрібно враховувати кількість робочих місць, оскільки на кожне робоче місце потрібна ліцензія;
 • вартість впровадження програми;
 • вартість перенесення даних в систему;
 • вартість доробок програми: продукт може потребувати певних модифікаціях, наприклад, налаштування потрібних вам звітів;
 • вартість підтримки / супроводу системи.
Не забудьте також врахувати непрямі витрати під час впровадження програмного забезпечення, наприклад, час, який співробітники і керівник виділяють на освоєння програми і вирішення пов'язаних з нею питань.
 
Ми з радістю вас проконсультуємо по асортименту рішень "1С:Підприємство" і Бітрікс24 та допоможемо підібрати продукт, що підходить саме вашому бізнесу. Звертайтеся, будемо раді співпраці!
 
Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Зростання конкуренції мотивує роздрібних продавців шукати нові способи підвищення ефективності роботи магазинів та залучення потенційних покупців, а для цього необхідна достовірна актуальна інформація з кожної торгової точки в будь-який момент часу.

Нещодавно нам поставили запитання: за якими критеріями оцінюється результат виконання робіт підрядником з впровадження програмного забезпечення. Звичайно, у кожному конкретному випадку перед початком впровадження на етапі планування замовник та підрядник домовляються про критерії, за якими будуть здаватися та прийматися виконані роботи. Як правило, проект впровадження інформаційної системи можна вважати успішним, якщо поставлені завдання виконані відповідно до узгодженого технічного завдання в заплановані терміни та немає перевитрати бюджету. 

Автоматизація – це перехід від ручних операцій до використання сучасних інформаційних технологій в оперативній діяльності; впровадження технологій там, де вони не застосовувалися раніше. Автоматизація - це процес підбору і підготовки обладнання та програмного забезпечення для ефективного вирішення завдань конкретної організації.