У чому переваги автоматизації роздрібного магазину

Зростання конкуренції мотивує роздрібних продавців шукати нові способи підвищення ефективності роботи магазинів та залучення потенційних покупців, а для цього необхідна достовірна актуальна інформація з кожної торгової точки в будь-який момент часу. Крім того, змінюються формати торгівлі: через ту ж конкуренцію значна частина ринку роздрібної торгівлі належить роздрібним мережам супермаркетів та гіпермаркетів, які пропонують своїм покупцям величезний вибір різних товарів. Асортиментом, що налічує десятки, а то і сотні тисяч позицій, управляти без відповідного програмного забезпечення неможливо.

У нашому портфоліо велика частина реалізованих проектів - це автоматизація підприємств роздрібної торгівлі (як окремі роздрібні магазини, так і мережі торгових точок): продуктові магазини, автоматизація магазину одягу, магазинів розливного пива, магазинів зоотоварів, аптек. І ми з упевненістю можемо сказати, що автоматизація роздрібного магазину дає незаперечні переваги.

Кінцева мета автоматизації магазинів роздрібної торгівлі - підвищення рентабельності. Цього можна досягти завдяки підвищенню ефективності всіх основних напрямків діяльності підприємства.

 

Загальносистемний рівень

Впровадження програмного забезпечення дозволяє створити єдину інформаційну систему, в якій акумулюються всі дані підприємства. На підставі інформації цієї системи і приймаються якісні управлінські рішення. Автоматизація звільняє робочий час персоналу за рахунок усунення «подвійного введення» даних.

 

Фінанси 

Система автоматизації надає інструменти фінансового контролю, обліку та планування. Тут мова йде в першу чергу не про бухгалтерський облік, а про різних аналітичні звіти, які допоможуть керівникам приймати ефективні рішення, наприклад, щодо ціноутворення.
Переваги автоматизації: підвищення оборотності капіталу, своєчасне коригування цін, бюджетування, фінансове планування.

 

Управлінський та фінансовий облік на підприємстві: у чому різниця

 

Управлінський та фінансовий облікЯкщо в компанії є управлінець, отже, має бути і управлінський облік. На жаль, часті випадки, коли ТОПи, почувши про упроблік, уточнюють у бухгалтера, «чи потрібно це їй». Найчастіше такі ситуації виникають у підприємців-початківців, тому ми вирішили прояснити поняття «управлінського обліку» 

 

 

Логістика

Напрямки логістики, які автоматизуються у роздрібній торгівлі:

  • Закупівельна: управління взаємовідносинами з постачальниками (вибір, управління закупівлями та асортиментом, управління процесом обробки та виконання заявок, управління взаєморозрахунками); планування та аналіз роботи з постачальниками (аналіз ефективності системи поставок, планування закупівель в залежності від попиту)
  • Розподільна: управління взаємовідносинами з клієнтами (управління замовленнями, взаєморозрахунками); планування та аналіз роботи з клієнтами (прогнозування продажів, управління маркетингом, ціноутворенням)
  • Складська: управління складом (прийом і відвантаження товару, переміщення, інвентаризація)
  • Виробнича: управління допоміжним виробництвом
  • Транспортна: відвантаження та транспортування товарів.

Переваги автоматизації логістики: управління асортиментом, зниження витрат та підвищення продуктивності праці завдяки штрихкодуванню та структуризації номенклатури, підвищення оборотності запасів за рахунок оптимізації процесу закупівель.

 

Відносини з постачальниками

Система автоматизації дає можливість централізованого управління закупівлями, що дозволяє уникнути змови менеджерів із закупівель з постачальниками, закупівлі незатребуваного товару та підвищення витрат. Дані про постачальників, асортимент, ціни, умови поставок заносяться в інформаційну систему, і менеджер в роботі з постачальником використовує тільки ті умови, що вказані в системі. Система автоматично формує заявки на оплату, що дозволяє уникнути помилок в розрахунках, а також спланувати витрати коштів на закупівлю.
Переваги автоматизації: структуризація номенклатури постачальника, підвищення ефективності закупівель, планування витрат коштів. 

 

Відносини з клієнтами

Автоматизація процесу управління взаємовідносинами з клієнтами дає можливість вивчати уподобання покупців, проводити сегментацію аудиторії, підвищувати лояльність клієнтів завдяки знижкам, робити масові розсилки, формувати звіти для прийняття рішень щодо маркетингових витрат. Аналіз даних на підставі дисконтних карт дозволяє отримати інформацію про споживчий кошик покупців і розробити нові пропозиції додаткових товарів.
Переваги автоматизації: залучення клієнтів за допомогою знижок, бонусів, рекламних акцій; отримання цінної інформації про покупців при використанні дисконтних, бонусних, накопичувальних карт.

 

Планування 

Планування - один з найважливіших інструментів підвищення прибутку в роздрібній торгівлі. Воно дозволяє визначити кількість товару, необхідне покупцям в певний відрізок часу. Автоматизація процесу планування дає можливість досягти цієї мети. Вона допомагає:

  • прогнозувати покупки покупців;
  • автоматично формувати замовлення постачальникам, мінімізуючи помилки персоналу при ручному формуванні замовлень;
  • оптимізувати запаси на складах;
  • забезпечити прозорість процесу планування поставок.

Наша команда займається автоматизацією торговельних підприємств (роздрібна та оптова торгівля) на базі програмних продуктів 1С:Підприємство та BAS. Будемо раді допомогти вам у вирішенні ваших завдань!

 

Поділіться записом у соціальній мережі

Радимо почитати

Нещодавно нам поставили запитання: за якими критеріями оцінюється результат виконання робіт підрядником з впровадження програмного забезпечення. Звичайно, у кожному конкретному випадку перед початком впровадження на етапі планування замовник та підрядник домовляються про критерії, за якими будуть здаватися та прийматися виконані роботи. Як правило, проект впровадження інформаційної системи можна вважати успішним, якщо поставлені завдання виконані відповідно до узгодженого технічного завдання в заплановані терміни та немає перевитрати бюджету. 

Автоматизація – це перехід від ручних операцій до використання сучасних інформаційних технологій в оперативній діяльності; впровадження технологій там, де вони не застосовувалися раніше. Автоматизація - це процес підбору і підготовки обладнання та програмного забезпечення для ефективного вирішення завдань конкретної організації.

Програми для бізнесу покликані допомагати йому збирати дані, організовувати їх та управляти ними; об’єднувати ключові аспекти діяльності – виробництво, управління персоналом, управління відносинами з клієнтами, фінансове управління – в єдину інформаційну систему. Процес створення і впровадження такої системи на основі того чи іншого програмного забезпечення чи їх комбінації може бути тривалим і складним.